Lidmašīna no Antaljas uz Tallinu veikusi steidzamu nosēšanos Ukrainā
Papildināts

Lidmašīna. Ilustratīvs attēls

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Aviokompānijas "Onur Air" otrdien, 20. augustā, reiss 8Q729 bija ceļā no Antalju uz Tallinu, kad lidmašīna tehnisku iemeslu dēļ bija spiesta veikt piespiedu nolaišanos Ļvovā, Ukrainā, vēsta "Rus.Postimees".

Lidmašīnai bija paredzēts nosēsties Tallinas lidostā plkst. 12.15, taču tehnisku iemeslu dēļ bija spiesta nolaisties Ukrainā. Neviens no vairāk nekā 200 cilvēkiem, kas atradās lidmašīnā, nav cietis. Plkst. 15 pēcpusdienā tā joprojām atradās Ļvovas lidostā.

Tallinas lidostas Komunikācijas daļas vadītāja paziņojusi, ka lidmašīnas nolaišanos Ukrainā nevarot uzskatīt par piespiedu nosēšanos: "Mūsu dati liecina, ka tehnisku iemeslu dēļ lidmašīna tika novirzīta uz Ļvovas lidostu Ukrainā. Cilvēki gaida terminālī, acīmredzot, tiks nodrošināta cita lidmašīna."

Kādas pasažieres māte pastāstījusi, ka pasažieri lidostā atrodas jau vairāk nekā trīs stundas. Sākotnēji viņus neesot izlaiduši no lidmašīnas. Pasažieri, kuru vidū esot daudz bērnu, terminālī sēdējuši neziņā un neesot pat pabaroti. Tūroperators savukārt pastāstījis, ka lidmašīnu labojot.

Sešos vakarā pasažieri saņēmuši īsziņu, ka lidojums no Ļvovas uz Tallinu būs nākamās dienas 9.45, taču neilgi pēc tam paziņots, ka tas tomēr būs šodien, un lidmašīnai Igaunijas galvaspilsētā paredzēts ierasties pusnaktī.

Aktuālākās ziņas