Raidījums: Dienu pēc kļūšanas par brīvostas valdes locekli Bergmani ar ostas darbu iepazīstinājis Šlesers

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Dienu pēc kļūšanas par Rīgas brīvostas pārvaldes valdes locekli deputāts Sandris Bergmanis (S) ticies ar uzņēmēju Aināru Šleseru, kurš viņu esot iepazīstinājis ar to, kā darbojas osta, vēsta "TV3 Ziņas". 

Bergmanis ar Šleseru ticies Jūrmalas restorānā "Laivas" un, kā raidījumam atzinis pats politiķis, tikšanās notikusi pēc Šlesera iniciatīvas. 

Bergmanis sacīja, ka piekritis tikties, ņemot vērā, ka Šleseram piederošie uzņēmumi Rīgas brīvostā pārkrauj aptuveni trešo daļu kopējā kravu apjoma.

"Mēs parunājām par uzņēmējdarbību, jo es arī esmu uzņēmējs. Viņš nosauca man savus finanšu rādītājus, kas ir iespaidīgi. Viņš bija redzējis televīzijā ievēlēšanu, un viņš man pastāstīja daudz ko no teorijas viedokļa, kā osta darbojas," "TV3 Ziņām" teica Bergmanis.

7

Vienlaikus Bergmanis atzina, ka viņam par Šleseru radies labs iespaids "kā par uzņēmēju, kurš var nest valstij nodokļu pienesumu".

Pēc domnieka teiktā, viņi ar Šleseru tikušies pirmo reizi un turpmāku atbalstu uzņēmējs neesot solījis.

Kā ziņots, ar 35 balsu pārsvaru Bergmanis brīvostas valdē tika ievēlēts otrdien, 20. augustā. 

Bergmaņa kandidatūra gan izpelnījās asu kritiku no opozīcijas pārstāvjiem, jo pirms balsojuma viņš konkrēti nevarēja atbildēt uz teju nevienu opozicionāru jautājumu. 

Savai aizstāvībai Bergmanis minēja faktu, ka sākotnēji viņš nemaz nebija plānojis atbildēt uz kolēģu jautājumiem, jo kā ziņotājs bija pieaicināts Juridiskās pārvaldes vadītājs.

Bergmaņa ievēlēšana šajā amatā bija viena no "Saskaņas" prasībām, lai parakstītu koalīcijas līgumu ar "Gods kalpot Rīgai" pirms mēra vēlēšanām.

Uz augšu
Back