Laima Vaikule reaģē uz Igora Krutoja skarbajiem vārdiem par abu konfliktu

Laima Vaikule

FOTO: Gints Bāliņš/TVNET

Latviešu dziedātāja Laima Vaikule intervijā „RIA Novosti” reaģēja uz Krievijas komponista Igora Krutoja paziņojumiem par abu mākslinieku konfliktu.

Krutojs bija publiski paudis viedokli, ka Vaikule esot „viltīga”, norādot, ka viņš ar mūziķi nevēlas uzturēt kontaktus. Tas saistīts ar to, ka laikā, kad notikušas pārrunas par "Jaunā viļņa" atgriešanos Jūrmalā, Vaikule sākusi rīkot savu festivālu.

„Es daudzus gadus uzstājos „Jaunajā vilnī”, un man ļoti patika šis konkurss. Es vēlos, lai tas atgrieztos. Es nesaprotu, kāpēc nevar būt divi festivāli, mums tie Jūrmalā notiek visu vasaru,” stāstīja Vaikule.

Mūziķe piebilda, ka „Laima Rendezvous Jūrmala” ir festivāls, bet „Jaunais vilnis” konkurss, tāpēc viņi savā starpā nekonkurē.

Žurnālistiem viņa atzīmēja, ka ļoti mīl Igoru Krutoju un viņa konkurss Jūrmalā būtu tieši vietā, jo tur ir krieviski runājoša auditorija.

Atgādinām, ka „Jaunais vilnis” no Jūrmalas uz Sočiem tika pārcelts 2015. gadā. Tajā gadā tika organizēts arī pirmais Vaikules festivāls.

Fotogalerija: Laimas Vaikules festivāla skatuves tērpi

Redaktors iesaka