Šodienas redaktors:
Kārlis Melngalvis
Iesūti ziņu!

Tehnisku iemeslu dēļ atcelts pirmais LGBT+ kopienas festivāls "QueerFest'19" Rīgā (3)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
"Baltijas praida 2018" gājiens, lai aktualizētu lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un interseksuāļu kopienas cilvēktiesību jautājumus. Ilustratīvs attēls
"Baltijas praida 2018" gājiens, lai aktualizētu lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un interseksuāļu kopienas cilvēktiesību jautājumus. Ilustratīvs attēls Foto: Zane Bitere/LETA

Sestdien, 24. augustā, klubā "Golden X Icon" bija paredzēts lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (LGBT+) kopienas un tās draugu festivāls "QueerFest'19", taču organizatori īsi pirms plkst. 12 sociālajā tīklā "Facebook" ziņojuši par pasākuma izmaiņām.

» Rīgā notiks pirmais LGBT+ kopienas festivāls

"Diemžēl "QueerFest19" dienas programma tiek atcelta tehnisku iemeslu dēļ!

Ikvienam, kas ir iegādājušies biļetes uz dienas programmu, tiks nodrošināta bezmaksas ieeja Kluba "IcON" atklāšanas pasākumā," pie pasākuma raksta organizatori "House of Weiss".

Naudas atgriešanas gadījumā organizatori lūdz sazināties ar "Queerfest19" galveno organizatoru, rakstot uz e-pastu: management@houseofweiss.info.lv

Pasākums bija paredzēts ikvienam LGBT+ kopienai piederošajam un visiem, kas kustību atbalsta. Organizatori uzskata, ka festivāls ieskandinās jauna posma uzsākšanos Latvijas LGBT+ kopienas dzīvē.

Foto: Ēras beigas - durvis slēdzis populārais geju klubs "Golden"

Komentāri (3)
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu