Kādas ir Zodiaka pārstāvju lielākās finanšu kļūdas?

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Reti kurš var teikt, ka viņu pilnībā neuztrauc finanses - nauda mūsdienu dzīvē spēlē tik lielu lomu, ka bez tās izdzīvot ir patiesi izaicinošs uzdevums. Astrologi ir pārliecināti, ka katras Zodiaka zīmes pārstāvjiem ir savas finanšu pratības kļūdas, kuras labojot būtu iespējams krietni vien uzlabot savu materiālo stāvokli, vēsta portāls "Postimees".

Auns

Ugunīgie un impulsīvie Auna zīmes pārstāvji bieži vien naudu tērē spontāni, turklāt uz lietām, kurām nav acīmredzama praktiska pielietojuma. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem vajadzētu rūpīgāk izvēlēties savas prioritātes un atturēties no impulsīviem lēmumiem, kas var novest pie parādiem.

Vērsis

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti saimnieciski un rūpīgi plāno savus izdevumus. Tas gan komfortu mīlošajiem Vēršiem netraucē dzīvot samērā pārtikušu dzīvi. Pat ja šīs zemes stihijas pārstāvjiem pietrūkst līdzekļu vēlamajam, tie spēj parasti atrast veidu, kā nopelnīt.

Dvīņi

Astrologi vēsta, ka Dvīņu zīmes pārstāvjiem ir raksturīgi tērēt naudu uz sīkumiem, kuri mēneša beigās sakrājas visai vērā ņemamā summā. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem ir raksturīgi mūždien būt kādam parādā. Astrologi šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem iesaka rūpīgāk sekot līdzi saviem tēriņiem un censties tērēt naudu tikai pašām nepieciešamākajām precēm.

Vēzis

Vēži ir viena no taupīgākajām Zodiaka zīmēm - šos cilvēkus biedē doma par finansiālu nestabilitāti, tādēļ tie vienmēr cenšas veidot uzkrājumus nebaltām dienām. Astrologi gan brīdina, ka nauda ir resurss, kas jāprot izmantot - nav lielas jēgas krāt krāšanas pēc.

Lauva

Šīs karaliskās Zodiaka zīmes pārstāvji ir pieraduši pie krāšņas dzīves un augsta statusa sabiedrībā, tādēļ viņi daudz naudas tērē gan savām vajadzībām, gan iepriecinot citus. Lai arī dāsnums nav slikta īpašība, astrologi brīdina, ka pārlieki tēriņi citu vajadzībām var šīs Zodiaka zīmes pārstāvjus nostādīt ļoti neērtā finanšu situācijā.

Jaunava

Jaunavas zīmes pārstāvji ir vieni no skopākajiem visā Zodiaka aplī. Šīs taupīgās zīmes pārstāvji naudu tērē tikai pirmās nepieciešamības precēm. Neskatoties uz to, šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem var būt problēmas ar uzkrājumu veidošanu.

Svari

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji dievina dažādas dāvanas un neminstinās regulāri sevi iepriecināt ar skaistām lietām. Šādi paradumi, protams, rada lielu robu Svaru zīmes pārstāvju kabatās, tādēļ astrologi viņiem iesaka rūpīgāk apdomāt tēriņus "sava prieka pēc".

Skorpions

Šis noslēpumainās Zodiaka zīmes pārstāvju spilgta iezīme ir savu finanšu stāvokļa salīdzināšana ar citu cilvēku turīgumu. Viņi mūždien skaita citu naudu - ja Skorpioni vairāk uzmanības pievērstu savai dzīvei, krietni uzlabotos arī to finansiālā situācija.

Strēlnieks

Strēlnieka zīmes pārstāvji daudz naudas tērē uz sevi - dārgs apģērbs, izklaide un ceļojumi, protams, ir veselīga dzīvesveida sastāvdaļas, taču neapdomīgi tēriņi šīs Zodiaka zīmes pārstāvjus ātri vien var novest bankrota priekšā.

Mežāzis

Šīs saimnieciskās Zodiaka zīmes pārstāvjiem ir raksturīgi veidot uzkrājumus, tādēļ viņi ikdienā tērē naudu tikai pašam nepieciešamākajam. Mežāži prot veidot ienesīgas investīcijas, kas viņiem ne peļņu arī ilgtermiņā. Astrologi gan iesaka Mežāžiem nebūt pārlieku skopiem un tērēt naudu arī jaunu iespaidu gūšanai.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmes pārstāvji parasti ir ļoti attapīgi un reti kad nekļūst nopietnās finansiālās grūtībās, taču viņiem ir grūtības ar ilgtermiņa plānošanu. Astrologi šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem iesaka vairāk laika pavadīt uzņēmēju sabiedrībā - tā var Ūdensvīrus iedvesmot uz labiem finanšu lēmumiem.

Zivis

Šīs emocionālās Zodiaka zīmes pārstāvji līdz galam neizprot naudas vērtību, tādēļ viņiem savu finanšu plānošana bieži vien ir ļoti sarežģīts uzdevums. Zivs zīmes pārstāvjiem vajadzētu biežāk vērsties pēc palīdzības pie kāda, kurš labāk orientējas finanšu lietās.

Uz augšu
Back