Kā Latvijas sportisti šovasar baudīja atpūtu

Lai gan daudziem pašmāju sportistiem darbi pilnā sparā norisinājās arī vasarā, viņi tomēr atrada laiku sev un savām ģimenēm, lai baudītu bezrūpīgu atpūtu, dodoties ceļojumos, izbraucienos, vai vienkārši labi atpūstos kādā restorānā. Aplūko, kā atvaļinājumu periodu izbaudīja populārākie Latvijas sporta censoņi! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aleksandrs Samoilovs (@samoilovs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Janis Smedins (@smedinsjanis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zemgus Girgensons (@zemgus94) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4ever in my heart ?! 🔥

A post shared by RIHARDS BUKARTS (@buky10) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌺🇫🇷♥️ #hermes#rooftop#garden#Paris

A post shared by Jelena Ostapenko (@jelena.ostapenko) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Laura Ikauniece (@laura_ikauniece) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Martins Dukurs (@martins_dukurs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maris Strombergs (@marisstrombergs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kaspars Stupelis (@kaspars.stupelis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Reinis Nitiss (@reinisnitiss) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rebeka Koha (@rebeka_koha) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madara Palameika (@palameika) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristaps Porzingis (@kporzee) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dairis Bertāns (@dairisbertans) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvis Merzlikins (@merzly) on

Uz augšu