Lielbritānijā savās mājās atrasts miris pāris no Latvijas, izglābts viņu divgadīgais dēliņš (4)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Pixabay

Lielbritānijā mājā Bērtonā pie Trentas atrasts miris jauns pāris no Latvijas un izglābts viņu divus gadus vecais dēliņš, vēsta laikraksts "The Sun".

Laikraksts ziņo, ka, iespējams, notikusi pašnāvība un slepkavība. Policija pašreiz tos aplūko kā neizskaidrojamas nāves gadījumus. Tiek veikta izmeklēšana.

Mediji identificējuši mirušos, kā 32 gadus veco Kirilu Ņemcevu un 23 gadus veco Lanu Ņemcevu. Oficiāli mirušie vēl nav identificēti.

Atsaucoties uz sociālajos medijos pieejamo informāciju, "The Sun" vēsta, ka pāris bijis no Latvijas un pagājušajā mēnesī viņi nosvinējuši dēla otro dzimšanas dienu.

"The Sun" vēsta, ka sieviete strādājusi uzņēmumā "Boots Opticians", bet vīrietis strādājis picērijā "Pizza Express".

Policija saņēma izsaukumu uz namu Bērtonā pie Trentas trešdienas vakarā. Kāds Ņemcovu draugs bija atradis viņus mirušus. Viņu dēls bija aizmidzis savā gultiņā.

"The Sun" ziņo, ka puisēns pašreiz atrodas pie radiniekiem.

"Es nevaru aizmirst Lanas un Kirila sejas, tās nebija dabiskā krāsā. Par laimi, bērns bija aizmidzis savā gultā," laikrakstam sacīja cilvēks, kas atrada mirušos.

Namīpašnieks atklāja "The Sun", ka izīrējis pārim māju pirms diviem gadiem.

"Man nekad nebija nekādu problēmu ar viņiem. Viņi maksāja īri laikā," sacīja namīpašnieks, piebilstot, ka pēdējo reizi kontaktējies ar viņiem pirms pāris mēnešiem, kad mājā uzstādīts jauns boilers.

Komentāri (4)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu