P, 26.09.2022.

Sulaiņu murgs - bagātnieku kaprīzes

Apollo.lv
Sulaiņu murgs - bagātnieku kaprīzes
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Pixabay

Personīgais sulainis Harolds Abonitalla strādājis pieczvaigžņu viesnīcā Dubaijā, Visekstravagantāko prasību viņš saņēma no Kataras šeiha - steidzami vajadzēja sagādāt dāvanu sievai. Un ne jau šādu tādu, bet gan ekskluzīvā "Rolls-Royce Ghost" jaunāko modeli, kam jau nākamās dienas vakarā bija jābūt nogādātam Katarā.

"Es biju sprukās," Abonitalla stāsta intervijā raidorganizācijai CNN.

Šeihs ar savu prasību nāca klajā kādā ceturtdienas vakarā 2012.gadā. Nākamā diena bija piektdiena - iknedēļas brīvdiena musulmaņu zemēs, kad vairums veikalu ir slēgti un pakalpojumi nav pieejami.

Abonitalla tūlīt pat aizsteidzās uz "Rolls-Royce" salonu un plkst.20.00 bija ticis pie "Ghost". Bet kā vienas dienas laikā nogādāt 300 000 dolāru vērto automobili uz vairākus simtus kilometru attālo Kataru?

Izmantojot savu plašo kontaktu tīklu, Abonitalla atrada citu personīgo sulaini, kura tēvocis strādāja kravas pārvadājumu jomā. Par nebūt ne pieticīgu summu viņš piedāvāja iedabūt automašīnu lidmašīnā uz Kataru.

Kad Abonitalla pateica šeiham, ka dāvanas transportēšana maksās gandrīz 100 000 dolāru, viņš tikai atteicis: "Nestāsti man par cenām, vienkārši tiec ar to galā."

Par citām ekstravagantām prasībām lasi nākamajās lapās!

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu