Brazīlijā kāzu dienā līgava mirst no insulta, bet ārstiem izdodas glābt viņas nedzimušo bērnu

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pixabay

Brazīlijā līgava, kura bijusi sestajā grūtniecības mēnesī, savā kāzu dienā mirusi no insulta, taču ārstiem izdevies zīdaini sagaidīt šajā pasaulē sveiku un veselu, vēsta "Daily Mail".

30 gadus vecā līgava Džesika Gudesa devusies uz laulības ceremoniju baznīcā, kad pēkšņi viņai pasliktinājusies pašsajūta. Viņai sāpējusi galva un spranda. Kad sieviete noģība, radinieki un draugi nodomāja, ka viņa ir ļoti satraukusies un novēluši vainu uz iespējamo pirmskāzu stresu.

Kamēr radinieki limuzīnā cīnījušies par līgavas dzīvību, 31 gadu vecais līgavainis uzticīgi gaidījis Džesiku pie altāra. Kad līgava atgriezās pie samaņas, radinieki izsauca medicīnisko palīdzību.

Ņemot vērā to, ka Džesika bija stāvoklī, mediķi sievieti nogādāja Dzemdību namā, taču vēlāk ārsti lēma viņu nogādāt kādā privātajā slimnīcā, jo sievietes veselības stāvoklis bijis ļoti smags.

Ārsti līgavai konstatēja insultu. Ņemot vērā straujo asinspiediena paaugstināšanos, ārstiem nācās veikt ārkārtas ķeizargrieziena operāciju, lai glābtu 29 nedēļas vecu bērnu. Zīdainis piedzima vesels, taču māte neilgi pēc operācijas mirusi.

Sievietes radinieki apgalvo, ka Džesika vienmēr apmeklējusi ārstus, bijusi vesela un fiziski aktīva. Iepriekš viņa nekad ndav sūdzējusies par savu veselību.

Bērna tēvs un Džesikas topošais vīrs kļuva par vientuļo tēvu, bet mazā meitiņa šobrīd atrodas jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļā.