Vienmēr ir bijis vīrietis. Rīdziniece Džūlija Vanga no "Ekstrasensu cīņām" vienās apakšbiksēs atrāda savu vīrišķo ķermeni (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Pēdējo pāris gadu laikā ir ļoti mainījusies populārā šova "Ekstrasensu cīņu" 15. sezonas uzvarētāja Džūlija Vanga. Lai gan šovā ar Vangu iepazīstināja kā ar sievieti, izrādās, ka viņa tomēr ģenētiski ir vīrietis. 

Vanga jeb Tomass Vinzors piedzima ar Morisa sindromu, kas nomāc testoteronu. Morisa sindroms ir iedzimta vīriešu slimība ar “XY” hromosomu kopumu. Cilvēks ar šādu diagnozi izskatās kā sieviete, bet, vadoties pēc ģenētikas rādītājiem, ir vīrietis. Tā kā ārsti nevarēja precīzi noteikt viņa dzimumu, viņi norādīja, ka Tomass ir meitene. 15 gadu vecumā krūšu rajonā Tomasam tika uzziests toksisks gels ar mērķi "viņu feminizēt", pēc kā ekstrasenss ilgi slimoja.

Tomass gan savā "Instagram" kontā bieži atgādina, ka ģenētiski nekad nav bijis sieviete. Pavisam nesen viņš ievietoja fotogrāfiju apakšbiksēs, kurā patiešām nekas neliecina par to, ka viņš varētu būt sieviete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Thomas Winsor-Newton (@thomas__winsor) on

"Es negrasos mainīt dzimumu, esmu apmierināts ar savu vīrišķo dzimumu. Par meiteni es kļūt neplānoju. Es neesmu transpersona, bet es cienu šo cilvēku drosmi viņiem būt pašiem par sevi," pie drosmīgā foto rakstīja Tomass.

Ģenētiski Tomass ir vīrietis, tāpēc dzimuma korekcijai nav pamata. Tomēr viņam joprojām ir grūtības ar sava dzimuma pierādīšanu tiesā – viņš turpinās staigāt ar sievietes pasi līdz brīdim, kad pierādīs, ka dzimšanas brīdī ticis nepareizi identificēts.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu