Latvijas hokeja izlase turnīru Liepājā aizvadīs teju optimālajā sastāvā (1)

LETA
Roberts Bukarts
Roberts Bukarts Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas vīriešu hokeja izlasi nākamajā nedēļa Liepājā gaidāmajā turnīrā pārstāvēs vairāki vadošie spēlētājiem, intervijā Latvijas Hokeja federācijai (LHF) atklāj organizācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

"Euro Ice Hockey Challenge" ietvaros Latvija Liepājā spēkosies ar Baltkrieviju, Slovēniju un Franciju. 

"Galvenais uzdevums šim turnīram ir veidot to izlases modeli, kas cīnīsies par ceļazīmi uz 2022.gada olimpiskajām spēlēm. Kā pirmo gribu uzsvērt Kasparu Daugaviņu, kuram šī būs simtā spēle izlasē, tāpat palīdzēs Miks Indrašis, Oskars Cibuļskis, Mārtiņš Karsums, brāļi Bukarti, Ralfs Freibergs, virkne Rīgas "Dinamo" spēlētāju un Kristers Gudļevskis. Liels prieks, ka šajā izlasē varēsim apvienot pieredzējušos spēlētājus ar tiem, kuri sevi labi apliecinājuši ārvalstu čempionātos, piemēram, Deniss Smirnovs un Sandis Smons," stāsta Koziols.

Izlasi vadīs Bobs Hārtlijs, kuram palīdzēs Artis Ābols, ar vārtsargiem strādās Sergejs Kuzņecovs, bet kā vēl viens asistents būs Maksims Širokovs.

Savukārt nākamā gada 17. un 18.aprīlī Latvijai paredzētas mājas spēles ar Franciju, pēc tam nedēļu vēlāk divi izbraukuma mači ar Krieviju, bet maija pirmajās dienās iecerēti dueļi savā laukumā ar Šveici.

Pasaules čempionātā, kas nākamgad norisināsies Cīrihē un Lozannā, Latvija pirmo spēli aizvadīs 9.maijā pret Norvēģiju, bet pēc tam apakšgrupā būs dueļi arī ar Kazahstānu, Itāliju, Somiju, ASV, Šveici un Krieviju.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu