Šovu zvaigzne Magone nāk klajā ar jaunu pseidonīmu (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Šovakar “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenība. Bez filtra” jaunākajā sērijā Magone Šutoviene atklās vēl kādu īpašu jaunumu savā dzīvē – viņa ne tikai gatavojas pārcelties uz jaunām mājām, bet arī cītīgi strādā pie kādas sen lolotas idejas - savas pirmās dzejas grāmatas. Tā esot teju jau gatava – tapuši gan dzejoļi, gan arī ilustrācijas, tāpēc nu viņa tiksies ar mākslinieci, kura palīdzēs autordarba maketa izveidē.

Tāpat populārā dzejniece saviem faniem atklās, ka grāmatas vāku nerotās nedz Burkas, nedz Šutovienes uzvārds. Viņa izraudzījusies sev īpaši tuvu un arī simbolisku pseidonīmu. Tas darīts tāpēc, ka Magone ir pārliecināta - bijušais uzvārds – “Burka” – jau kļuvis par sava veida palamu sabiedrībā un “tas noteikti būtu pēdējais, ko viņa liktu uz saviem darbiem”, tāpēc topošo grāmatu rotās īpaši izvēlēts un rūpīgi pamatots vārds: “Magone Liedeskalns – es likšu tādu pseidonīmu. Magone paliek kā tāds simbols, kā mans īstais vārds, ar tādu jau simbola nozīmi.” Savu izvēli skaidros dzejniece, piebilstot, ka viņai būtisks ir fakts, lai arī citās valodās šis vārds ir labskanīgs.

“Liedeskalns ir vietas nosaukums Jaungulbenē, kas ir vēsturiska, sena vieta. Kulta vieta es pat teiktu, Liedes upes krastos. Tā ir mana dzimtā puse. Ja man nebija lemts tur palikt un liktenis aizveda prom, tad šis būs tāds mazais pateicības punktiņš, ko es atstāšu savas dzimtas vēsturē.” Sirsnīgi sacīs Magone.

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu