O 26.01.2021.

PTAC ziņo, ka biļešu īpašnieki var pieprasīt naudas atmaksu par atcelto Enrike Iglesias koncertu Rīgā

FOTO: CARLO ALLEGRI/REUTERS

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) aicina iedzīvotājus, kuri iegādājušies biļetes uz dziedātāja Enrike Iglesias (Enrique Iglesias) koncertu "All the Hits Live", kas bija paredzēts šogad 5.decembrī "Arēnā Rīga", pieprasīt naudas atmaksu par biļetēm, informēja PTAC pārstāve Evija Lene.

Viņa skaidroja, ka patlaban biļešu īpašniekiem, atkarībā no tā, kur ir iegādātas biļetes, ir tiesības iesniegt pieteikumus pasākuma organizatoram "Art BG - Menagement EOOD" vai biļešu tirgotājam "Biļešu serviss" par biļetēm samaksātās naudas atmaksu.  

Lene norādīja, ka pasākuma organizatora "Art BG - Menagement EOOD" rekvizīti ir "Art BG - Menagement EOOD", General Mihail D.Skobelev 7-7, Sofija, Bulgārija, 1463; reģistrācijas Nr.90011889459.

Savukārt "Biļešu servisa" rekvizīti ir Rūpniecības iela 34a-3a, Rīga, LV-1045; reģistrācijas Nr.40003493078; elektroniskā pasta adrese - info@bilesuserviss.lv. 

Vienlaikus biļešu īpašnieki kā cietušie tiek aicināti individuāli vērsties Valsts policijā.

PTAC informēja, ka "Creative Artists Agency, LLC" oficiālajā paziņojumā biļešu izplatītājiem norādīts, ka saistībā ar organizatora "Art BG - Menagement EOOD" un mākslinieka pārstāvniecību "Creative Artists Agency, LLC" savstarpēji noslēgtā līguma nosacījumu neievērošanu, mākslinieka pārstāvji ir atcēluši plānotos pasākumus "Arēnā Zagreb", Zagrebā, Horvātijā, kas bija plānots 1. decembrī, Minskas arēnā, Minskā, Baltkrievijā - 3. decembrī un "Arēnā Rīga", kurā koncerts bija plānots 5. decembrī.

Aktuālākās ziņas