Krievijā jauniešu bars uzbrucis meitenēm, kas pa ielu gājušas, sadevušās rokās

FOTO: Pixabay

Pirmdien, 9, decembrī, Sanktpēterburgā jauniešu grupa uzbrukusi meiteņu kompānijai un vienu no viņām spēcīgi piekāvuši. Uzbrukuma iemesls, iespējams, bijis tāds, ka meitenes bija sadevušās rokās un uzbrucēji domājuši, ka viņas ir lezbietes, atsaucoties uz portālu "Meduza", vēsta "Rus.Tvnet".

Viena no meitenēm - Alīna - pastāstīja, ka viņas sākusi izsekot septiņu cilvēku liela kompānija. Viņi sākuši meitenes aizvainot ārējā izskata dēl, saucot viņas par lezbietēm.

"Viņi pienāca pārāk tuvu, jautāja, kas mums kabatās. Mēs mēģinājām iet tālāk, bet vīrieši nostājās mums ceļā," stāstīja Alīna. "Beigu beigās mums izdevās iebēgt kādā kafejnīcā. Es mēģināju izsaukt apsardzi, tomēr nepaguvu."

Viena no meitenēm centusies izvilkt piparu gāzes baloniņu, tādēļ kāds no vīriešiem viņai iesitis pa seju. Pēc tam vēl viena meitene no kompānijas, 18 gadus vecā Jekaterina Lisiha skrēja pakaļ uzbrucējiem. Kafejnīcas videonovērošanas kameru ierakstos redzams, kā viens vīrietis viņai iesper ar kāju, bet cits pēc tam iesit pa galvu. Meitene pēc tam nokrita uz grīdas, bet uzbrucēji aizbēga.

Meitenei diagnosticēts smadzeņu satricinājums un uz lūpas uzliktas šuves. Viņa neatceras daļu notikušā. Pirmajā dienā pēc uzbrukuma Lisihas veselības stāvoklis kļuvis sliktāks, bet tagad tas esot uzlabojies.

11. decembra vakarā saistībā ar uzbrukumu aizturēti četri vīrieši vecumā no 16 līdz 19 gadiem, vēsta portāls "Fontanka". Trim no aizturētajiem izvirzītas apsūdzības, bet ceturtajam piemērots liecinieka statuss.

"Fontanka" vēsta, ka visi aizturētie bijuši nacionālistu grupas "Firstline Nevograd" piekritēji. Tās locekļi veikuši vairākus uzbrukumus antifašistiem. Portāla "Bumagi" rīcībā esošā informācija liecina, ka grupas dalībnieki iepriekš esot piekāvuši garāmgājējus par "nepareizu" apģērbu, kā arī noskuvuši matus cilvēkiem ar "nepareizām" frizūrām.

Uz augšu