Pirmā deja bārā un ceremonija bez viesiem. Kiviču pāris atklāj detaļas par savām kāzām

Piektdien, 3. janvārī, apprecējās pašmāju skandalozie šovbiznesa pārstāvji Andris Kivičs un Liene Skulme. Pāris "Facebook" tiešraidē un sociālajos tīklos dalījušies ar detaļām par kāzu dienu.

Kiviču pāris jau kāzu dienā ļāva sabiedrībai ielūkoties viņu lielajā notikumā. 

Pāris "Facebook" tiešraidē atklāja, ka bez saviem atbalstītājiem svinības nemaz nevarētu atļauties, jo kāzas nodrošināja sapelnītā nauda par decembra koncertiem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Un kas tagad bija jādara??#grandpalacehotel #mansdrebjuskapis #baltzelts #balzambars

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

Ceremonija esot novadīta jaukā gaisotnē, bez oficiālam runām un "patosa". Kivičs atzina, ka raudājis pie altāra, ieraugot Lieni, toties viņa sirdsdāma dienas laikā aiz laimes par lielo notikumu apraudājusies vairākkārt.

Pirms kazām Liene bija devusies taisīties uz kāzu salonu, lai gan kleitu pāris izvēlējies kopā. Mīlnieki ar vedējiem kāzu dienā pārvietojušies ar baltu limuzīnu.

Lielajā dienā bijusi arī kāzu fotosesija - noprotams, ka ārā, jo Liene tiešraidē pastāstīja, ka abi ar mīļoti drosmīgi izturējis janvāra laikapstākļus.

Visa diena pavadīta četratā - ar saviem vedējiem, citu viesu izskatās nav bijis. Pāris savu pirmo deju dejojuši kādā Vecrīgas bārā.

Kivičs vaļsirdīgi arī nenoliedza, ka kāzu vakarā bijis iereibis. Liene gan apgalvoja, ka viņa nav jutusies iedzērusi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#grandpalacehotel Ejam uz augšu????

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

Portāls "Apollo" jau vēstīja, ka naktī no piektdienas uz sestdienu, 4. janvāri, jaunlaulātais Kiviču pāris "Facebook" tiešraidē dalījās ar sajūtām par viņu attiecībām un aizvadīto kāzu dienu.

Abi arī dalījās pārdomās par jūtām un kopā būšanas prieku un pauda uzskatu, ka "Latvijā tādas mīlestības nav".