Tamāra Globa nosauc Zodiaka pārstāvjus, kuru dzīvēs 2020. gadā gaidāmas lielas izmaiņas

Tamāra Globa. Ilustratīvs attēls.

FOTO: instagram.com/tamaragloba

Jauns gads, jauna desmitgade, jauni izaicinājumi! Slavenā krievu astroloģe Tamāra Globa nesen atklājusi, kuru Zodiaka zīmju pārstāvji 2020. gadā var gaidīt nopietnus un svarīgus likteņa pavērsienus, vēsta portāls "Postimees".

Astroloģe apgalvo, ka šajā gadā Jaunavas zīmes pārstāvjiem veiksme būs tikai un vienīgi viņu pašu rokās. Gada sākumā zem šī zvaigznāja dzimušo dzīvēs gaidāmas neietekmējamas izmaiņas un nāksies sekot straumei - Globa iesaka mazliet atslābināties un ticēt saviem spēkiem. Lūzuma punkts šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem ir gaidāms vasarā, kad Jaunavām nāksies pieņem ļoti svarīgu lēmumu, kuru nāksies ļoti nopietni apdomāt. Pats galvenais ir neatkāpties no izlemtā un iet uz priekšu ar augstu paceltu galvu - jaunās vēsmas nesīs negaidīti daudz prieka!

Ūdens stihijas pārstāvjiem Skorpioniem 2020. gadā gaidāmas nopietnas izmaiņas un viņiem, par spīti bažām un bailēm, ir jāuzticas savas dzīves straumei. Pārmaiņas gaidāmas globālā mērogā - mainīsies gan personīgā, gan materiālā sfēra. Zvaigžņu pazinēja iesaka censties "atlaist" grožus, jo mēģinājumi pretoties notiekošajam nenesīs nekādus panākumus. Gada vidusdaļā gaidāma iepazīšanās ar cilvēku, kurš spēs mainīt Skorpionu līdzšinējos priekšstatus par dzīvi.

Piedzīvojumus mīlošie un mūžam aktīvie Strēlnieki šajā gadā turpinās meklēt dažādas avantūras un uzņemties riskus. Viņi visu gadu atradīsies notikumu epicentrā un bez piepūles pārņems līdera lomu savā sociālajā vidē. Astroloģe vēsta, ka viss šis gads Strēlniekiem būs ļoti veiksmīgs, tādēļ nevajag baidīties realizēt pat visneprātīgākās idejas. 2020. gada laikā iespējamas arī jaunas romantiskas attiecības vai saiknes uzlabošanās ar savu mīļoto cilvēku.

Ūdensvīra zvaigznājā dzimušie 2020. gadā var darīt visu, ko vien vēlas - viņu pārliecību nesašūpos ne apkārtējo viedokļi, ne apkārt notiekošie notikumi. Tamāra Globa stāsta, ka šīs Zodiaka zīmes pārstāvji būs pārņemti ar savām idejām un plāniem, kuru īstenošana var sākt jaunu lappusi viņu dzīvēs. Līdzcilvēki šogad jutīs ļoti tuvi Ūdensvīriem, līdz ar ko šis ir labs laiks, lai uzlabotu savstarpējās attiecības un uzsāktu jaunas draudzības.

Uz augšu