Astroloģe Globa nosaukusi februāra galvenos veiksminiekus

Astroloģe Tamāra Globa.

FOTO: Ekrānšāviņš no video

Slavenā krievu astroloģe Tamāra Globa nesen atklājusi Zodiaka pārstāvjus, kurus februārī piemeklēs negaidīti labvēlīgi apstākļi dzīves uzlabošanai, vēsta portāls "Postimees".

Zvaigžņu pazinēja stāsta, ka februāris ugunīgajiem Auna zīmes pārstāvjiem kļūs par ātru un veiksmīgu lēmumu laiku. Zem šī zvaigznāja dzimušajiem vajadzētu uzticēties savai intuīcijai un pirmajiem iespaidiem - šādā veidā iespējams atrast ļoti perspektīvus tālākās darbības virzienus. No rosības patvērumu varēs gūt ģimenes lokā, kur valdīs harmonija un saprašanās gaisotne.

Februāris Dvīņa zīmē dzimušajiem izrādīsies īpaši veiksmīgs kāpšanai pa karjeras kāpnēm - Globa iesaka nekautrēties un parādīt pārējiem savus talantus, jo apkārtējie to spēs novērtēt un zem šī zvaigznāja dzimušajiem sniegt pienācīgu atzinību. Vientuļie Dvīņi, iespējams, mēneša beigās vairs nebūs tik vieni! 

Ūdens stihijas pārstāvjiem Skorpioniem šis februāris iezīmēs veiksmīgā posma sākumu - gaidāmi dažādi sasniegumi un necerētas veiksmes! Zvaigžnu pazinēja stāsta, ka šiem cilvēkiem šomēness apkārt būs pareizie cilvēki, kas spēs patiesi ieklausīties viņu idejās un palīdzēt tās īstenot. Tā kā februāris Skorpioniem būs finansiāli stabils un pat veiksmīgs, brīvo laiku vajadzētu pavadīt dibinot jaunus kontaktus.

Strēlnieka zīmes pārstāvjus februārī sagaida vairāki patīkami pārsteigumi romantiskajā un ģimenes sfērā. Tamāra Globa apgalvo, ka ļoti labi veiksies arī darba vidē, taču, neskatoties uz labajiem apstākļiem, vajadzētu atturēties no vēlmes citiem palīdzēt ar savu padomu. Brīvdienas vislabāk pavadīt aktīvā atpūtā.

Uz augšu