Rīgas lidostā tehnisku problēmu dēļ atgriezies "airBaltic" reiss Rīga-Helsinki
Papildināts

FOTO: airBaltic

Nacionālās lidsabiedrības "airBaltic" reiss Rīga-Helsinki (BT301) tehnisku problēmu dēļ otrdien, 18. februārī, atgriezās Rīgas lidostā, apstiprināja VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" pārstāve Laura Karnīte. 

Lidosta saņēmusi informāciju, ka lidmašīnai ir tehniskas problēmas, un tā atbilstoši drošības prasībām sagaidīta paaugstinātas drošības apstākļos. 

Lidmašīna no lidostas "Rīga" izlidoja plkst. 14.55. 

Informācija mājaslapā "Flightradar" liecina, ka lidmašīna mazāk nekā pusstundu pēc pacelšanās virs Igaunijas teritorijas strauji samazināja lidojuma augstumu un pagriezās atpakaļceļam uz Rīgu. 

Lidsabiedrība "airBaltic" apstiprina, ka tās 18. februāra lidojums BT305 no Rīgas uz Helsinkiem, kurš tika izpildīts ar Bombardier Q400 NextGen tipa lidmašīna, tehnisku iemeslu dēļ atgriezās Rīgā.

Lidojuma laikā apkalpe ziņoja par nepietiekama spiediena indikāciju, un lidojuma kapteinis atbilstoši visām standarta procedūrām lēma atgriezties Rīgā drošā lidojuma augstumā.

Pēc lidmašīnas nomaiņas BT305 atkārtoti izlidos uz Helsinkiem. Lidsabiedrība atvainojas pasažieriem par sagādātajām neērtībām.

Uz augšu