C 28.01.2021.

Krišjāņa Kariņa sieva pastāsta, kā mainījušās attiecības ar vīru, kopš viņš ir premjerministrs

Premjers Krišjānis Kariņš

FOTO: Valsts kanceleja

Latvijas premjerministra Krišjāņa Kariņa sieva Anda Kariņa līdz šim no publicitātes ir vairījusies, taču nu izdevumam "Ieva" viņa pastāstīja, kas mainījies viņas un vīra attiecībās, kopš viņš ir premjerministrs.

Kariņa neslēpa, ka abus satuvinājis laiks, kad vīrs strādā no mājām.

"Kopš valdība strādā attālināti, mēs redzamies pat vairāk. Mūsu mājā ir tukšs dzīvoklis, viņš no tā strādā un vada valdību. Šad tad mums ir pat laiks iedzert kopā tēju. Bet mēs tik un tā nevaram būt kopā tik daudz, kā man gribētos," neslēpa sieviete.

Kopš laika, kad Kariņš kļuva par premjerministru, mainījās arī abu attiecības un pārim nav vairs tik daudz iespēju pavadīt laiku kopā. 

Nevaram vairs svētdienu rītos divatā izbraukt ar riteņiem, apsēsties parkā uz soliņa un vienkārši parunāties vai kopā paskatīties saulrietu.

1

Atceros, cik grūti bija sākumā, kad pie mājām dienu un nakti stāvēja apsardze un man šķita, ka mani nepārtraukti vēro, – gribējās aizvērt visus logus un durvis. Man gan ļoti patīk Krišjāņa apsardze – patiešām forši puiši, sāku viņus uztvert kā savējos! Bet citādi mana dzīve ir tāda pati kā pirms tam – esmu jau pielāgojusies," paskaidroja premjerministra sieva. 

Pilnu interviju lasiet žurnāla "Ieva" jaunākajā numurā!

Redaktors iesaka