T, 17.08.2022.

Taizemē iestrēgusī blogere Alise Mičule ar repatriācijas reisu atgriezīsies Latvijā

Apollo.lv
Taizemē iestrēgusī blogere Alise Mičule ar repatriācijas reisu atgriezīsies Latvijā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Pašmāju jūtūbere, influencere, ceļotāja un vegāne Alise Mičule ārkārtas situāciju izlēma aizvadīt Taizemē, nevis censties nokļūt atpakaļ Latvijā.  Nu blogere atklāja, ka atgriežas Latvijā.

Lai gan vēl aprīļa vidū viņa teica, ka ar vīru izlēmusi Āzijā pavadīt vēl mēnesi, 29. aprīļa vakarā viņa saviem sekotājiem pastāstīja, ka nolēmusi atgriezties dzimtenē.

"Šis noteikti bija viens no interesantākajiem piedzīvojumiem. Esmu neizsakāmi pateicīga, ka man bija iespēja "iesprūst" šeit Taizemē. Šodien pametam salu, rīt vakarā lidojam uz Amsterdamu, 6:05 ar repatriācijas reisu uz Latviju. Mājupceļa vlogs noteikti taps, bet bez Amsterdamas," pastāstīja Mičule.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by a l i s e m i č u l e Ⓥ (@alisewild) on

Tāpat viņa dalījās ar skaistu skatu no sava pēdējā vakara Āzijā: "Pēdējais vakars uz salas un debesis mūs tā kārtīgi palutināja."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by a l i s e m i č u l e Ⓥ (@alisewild) on

Atgādinām, ka pēc ārkārtas situācijas izsludināšanas Mičule sociālajos tīklos paziņoja, ka viņas plānotie lidojumi no Bali ir atcelti, tādēļ viņa dosies ārkārtas situācijas mēnesi pavadīt Taizemē. 

"Mēs par to īsti nesatraucamies. Mums lidojumu atcēla jau pirms divām dienām. Mums bija lidojums no Bali uz Vāciju car Singapūru. Gan Singapūra, gan Vācija ir to valstu sarakstā, kur totāli neiesaka braukt, tādēļ viņi mums atcēla lidojumus, bet mums atgriezīs naudu, kas ir forši. Un tad sakarā ar to, ka slēgs tās robežas, mēs bijām izlēmuši, ka nelidosim atpakaļ uz Latviju un paliksim vismaz mēnesi Taizemē," pastāstīja blogere.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu