"Ir pagājuši 52 miegi, kopš esmu šķirts no mammas." Septiņgadīga puisēna emocionāla vēstule šeiham palīdz atkalapvienoties ģimenei

Bērns. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pixabay

Covid-19 dēļ noteikto ierobežojumu dēļ kāda britu ģimene Apvienoto Arābu Emirātos gandrīz divus mēnešus bija spiesta pavadīt šķirta. Tomēr septiņgadīga zēna vēstule šeiham ģimenei palīdzēja atkalapvienoties, vēsta laikraksts "Saudi Gazette".

Pirms gandrīz diviem mēnešiem Džesika Ficdžona no AAE devās uz tēva bērēm Lielbritānijā, bet viņas vīrs Ričards un dēls Ārčijs Epljards palika Rāselhaimā. Taču pēc nonākšanas Lielbritānijā, Džesika vairs nevarēja atgriezties koronavīrusa pandēmijas laikā ieviesto ceļošanas ierobežojumu dēļ.

Ilgstoši nošķirts no mātes, Ārčijs šeiham Saūdam ibn Sakram al-Kasimi nosūtīja emocionālu ar roku rakstītu vēstuli, kurā izklāstīja savu situāciju un lūdza palīdzību.

Savā vēstulē Ārčijs atminējās, ka kopā ar klasesbiedriem pagājušajā gadā saticis Saūdu un viņu atcerējās kā "ļoti laipnu, izpalīdzīgu šeihu".

Saūds Ārčijam atbildēja personīgi un apgalvoja, ka atceras abu tikšanos.

"Dārgais Ārčij," rakstīja šeihs. "Paldies par tavu vēstuli, es priecājos to lasīt. Es atceros, kā tevi satiku un pavadīju lielisku dienu ar tevi un taviem klasesbiedriem.

Es saprotu, ka tev ļoti pietrūkst māmiņas, un esmu lepns, ka esi drosmīgs zēns. Es ceru, ka viņas atgriešanās mājās liks tev pasmaidīt."

Šeiha vadībā, sadarbojoties ar valdības dienestiem, Džesika trešdien, 13. maijā atgriezās AAE. Tiek ievērotas visas veselības vadlīnijas, un viņai 14 dienas jāpavada karantīnā.

Ģimene sacīja, ka ir pārlaimīgi par iespēju atkal būt kopā, un pateicās AAE valdībai.

"Es esmu ļoti laimīgs, ka mamma ir atpakaļ," sacīja Ārčijs. "Es nespēju noticēt, ka šis notika, un ļoti liels paldies šeiham Saūdam."

Pateicības izteica arī Džesika un Ričards.

Ārčija vēstulei bija pievienots zīmējums ar nosaukumu "diena, kad māmiņa atgriezīsies pie manis", kurā redzams viņš un viņa tētis, gaidām lidmašīnu, uz kuras klāja ir Džesika.

"Ir pagājuši 52 miegi, kopš esmu šķirts no mammas," rakstīja zēns.

"Es jūtos ļoti slikti, jo mēs nekad tik ilgi neesam bijuši šķirti, un viss, par ko es sapņoju, ir, ka mamma atgriezīsies un mēs atkal būsim kopā."

Uz augšu