"AS Roma" zaudē svarīgus punktus un mazina iespējas iekļūt UEFA Čempionu līgas turnīrā

"AS Roma" spēlētāji
"AS Roma" spēlētāji Foto: AP/Scanpix

Itālijas A sērijas futbola klubs "AS Roma" ceturtdien piedzīvoja zaudējumu, kā rezultātā iespēja iekļūt nākamās sezonas UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā kļuvusi vēl mazāka.

"AS Roma" mājās ar 0:2 (0:1) piekāpās "Udinese".

Viesiem vadību izdevās iegūt jau 12.minūtē, kad Rodrigo de Pauls gar vārtu priekšu gaisā esošo bumbu atspēlēja Kevinam Lasanjam, kurš bija nekļūdīgs no tuvas distances. 17 minūtes vēlāk Romas vienību desmit vīru sastāvā atstāja Djego Peroti. Nepilnas desmit minūtes pirms puslaika beigām vārtu pārliktni vēl norībināja "AS Roma" spēlētājs Federiko Facio.

Mača 71.minūtē soģis viesiem neieskaitīja vārtus, taču jau septiņas minūtes vēlāk "Udinese" 2:0 panāca pēc neapstrīdamām metodēm. de Pauls soda laukumā iepretim vārtiem atrada nepiesegtu Iļju Nestrovski, kurš no aptuveni sešiem metriem rezultātu dubultoja.

Citā spēlē Bergāmo "Atalanta" mājās ar 2:0 (0:0) pieveica "Napoli".

Mājinieki sev uzvaru nokārtoja otrā puslaika sākumā, 47.minūtē precīzi sitot Mario Pasaličam, bet astoņas minūtes vēlāk 2:0 panāca Robins Gosens. Abi "goli" tika iesisti no vārtu priekšas.

Uzvara Bergāmo komandai ļāva iegūt 12 punktu pārsvaru pār piektajā pozīcijā esošo "AS Roma", tādējādi iegūstot vēl drošākas pozīcijas dalībai nākamās sezonas UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā.

Piektdien Itālijas A sērijā spēles nav paredzētas.

Pēc 29 spēļu kārtām ar 72 punktiem pirmo vietu ieņem Turīnas "Juventus", kas par četriem punktiem apsteidz Romas "Lazio", kurai vēl četrus punktus zaudē Milānas "Inter". Ceturtajā pozīcijā ar 60 punktiem ir "Atalanta", bet tālāk ar 48 un 45 punktiem attiecīgi seko "AS Roma" un "Napoli".