Sociālo tīklu lietotāji metas apspriest bildes ar Meganu Mārklu apakšveļā

Saseksas hercogiene Megana Mārkla.

FOTO: Reuters/ScanPix

Megana Mārkla bija visai labi atpazīstama arī pirms prinča Harija sastapšanas - viņa ilgus gadus bija Ziemeļamerikā pieprasīta aktrise. Darba specifika sievietei dažkārt ir likusi uz ekrāna parādīties visai atkailinātā stāvoklī, ko nu metušies apspriest interneta lietotāji, vēsta portāls "Postimees".

Saseksas hercogiene līdz pat britu karaļnama pārstāvja iepazīšanai, kas beidzās ar kāzām, kopīgu dēlu un skandalozu aiziešanu no monarhu ģimenes, bija visai pieprasīta Holivudā. Lai arī Mārkla vairākkārt izteikusies, ka savos uzskatos ir visai feministiska, viņa ir filmējusies arī tēlos, kas ir visai atkailināti, dodot pamatu interneta komentētāju pretrunīgajiem vērtējumiem.

Mārklas slavenākais tēls ir no seriāla "Ģēnijs uzvalkā" - tur viņas varone, Reičela Zeina, iesaistās vētrainā dienesta romānā ar vienu no galvenajiem seriāla tēliem, Maiku Rosu. Mārkla seriālu pameta tā septītajā sezonā, jo bija uzsākusi nopietnas attiecības ar Hariju.

FOTO: kadrs no seriāla "Ģēnijs uzvalkā"

Megana Mārkla tāpat ir parādījusies vienā no seriāla "CSI Ņujorka" sērijām, kur tēlojusi sabiedrības dāmu, kas, apakšveļā tērpta, izklaidējas ar bagātniekiem.

Megana Mārkla skolas uzvedumā.

FOTO: Facebook

Tiesa, bildes, kurās Saseksas hercogiene ir redzama pieticīgā apģērbā, nāk ne tikai no vērīgiem televīzijas faniem - gada sākumā sievietes tēvs tabloīdiem atklājis bildes no kādas skolas lugas, kurā Mārkla redzama visai atkailināta.

FOTO: kadrs no seriāla "Ģēnijs uzvalkā"

Pirmoreiz Megana televīzijas ekrānos parādījusies 1993. gadā, krietnu brīdi pirms savu aktrises gaitu sākuma.

Meiteni samulsinājusi kāda firmas "Procter&Gamble"reklāma, kurā uzsvērts, ka tikai sievietes veic mājas darbus - viņa uzrakstījusi firmai vēstuli ar lūgumu sloganā izmainīt vārdu "sieviete" uz "cilvēks", par ko izveidots vietējās televīzijas sižets.

Redaktors iesaka