Par Internetā pirktajām 2018. gada Dziesmu svētku biļetēm iespējams atgūt komisijas maksu

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ieva Lūka / LETA

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) šodien, 10. augustā, sāks atmaksāt naudas līdzekļus, kas komisijas maksas veidā - 7,37% no biļešu cenas - tika ieturēti no XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumu elektronisko biļešu pircējiem 2018. gadā, aģentūrai LETA pavēstīja LNKC pārstāve Lana Kazlauskiene.

Komisijas maksas atlīdzināšanai iespējams pieteikties šogad četru mēnešu laikā - no 10.augusta līdz 10.decembrim. Biļešu pircēji ir aicināti aizpildīt iesnieguma veidlapu, kas pieejama svētku rīkotāja, LNKC, tīmekļvietnes "www.lnkc.gov.lv" sadaļā "Jaunumi" 

Iesniegumā jānorāda kontakttālrunis un/vai e-pasta adrese, bankas norēķinu konts un cita pieprasītā informācija. Jāpievieno bankas maksājuma uzdevums, kas apliecina veikto naudas iemaksu par biļešu iegādi interneta portālā "Biļešu paradīze".

Nepieciešamos dokumentus jāiesniedz LNKC personīgi darba dienās no plkst.8.30 līdz plkst.17, pasta sūtījuma veidā vai elektroniski, nosūtot ar drošu elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu uz e-pasta adresi - "biletes@lnkc.gov.lv".

Mēneša laikā biļešu pircējs saņems atbildes vēstuli. Apstiprinošas atbildes gadījumā naudas līdzekļi tiks pārskaitīti uz iesniegumā norādīto bankas norēķinu kontu.

Naudas līdzekļi, kuru atmaksu biļešu pircēji nebūs pieprasījuši norādītajā četru mēnešu periodā, konkursa kārtībā sadarbībā ar fondu "Ziedot.lv" tiks novirzīti sociālam labdarības mērķim gaidāmo XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku kontekstā.

Iepriekš ziņots, ka šā gada 8.janvārī Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa apstiprināja LNKC un SIA "Biļešu paradīze" izlīgumu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu tirdzniecības lietā.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu