Sv, 7.08.2022.

"Centos taurēt un brīdināt, bet neveiksmīgi." Rīgā kravas automašīna nāvējoši sabraukusi pensionāri

Apollo.lv
"Centos taurēt un brīdināt, bet neveiksmīgi." Rīgā kravas automašīna nāvējoši sabraukusi pensionāri
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Ātrā palīdzība.
Ātrā palīdzība. Foto: / LETA

Piektdien, 21. augustā, Rīgā, Imantā dzīvību zaudējusi kāda pensionāre, kuru notriekusi kravas automašīna. Sieviete stūmusi velosipēdu, šķērsojot brauktuvi, vēsta raidījums "Degpunktā".

Velobraucēja zem kravas automašīnas riteņiem pakļuva Buļļu ielā, pie degvielas uzpildes stacijas teritorijas. Sieviete guva smagas traumas un gāja bojā notikuma vietā. Visticamāk, šoferis pensionāri neredzēja, jo viņa no krava auto vadītāja skata punkta bija tā saucamajā "aklajā zonā".

"Kundze pa priekšu stūma riteni. Viņš veica manevru ārā, viņš jau nepamanīja neko. Viņš pārbrauca pāri un tajā brīdī sajuta, ka kaut kas nav riktīgi. Tad apstājās. Es centos taurēt, kaut kā brīdināt, bet viņš nedzirdēja, vai kā," stāsta negadījuma aculiecinieks Kristaps.

Kristaps uzreiz pēc notikušā apstājās ceļmalā un sagaidīja policistus, lai liecinātu par redzēto. Likumsargu transportlīdzeklī paaicināts arī "DAF" fūres vadītājs, paskaidrojumu sniegšanai. Viņš padalījās arī ar to, kā situācija izskatījās no viņa skatpunkta.

"Es tur apstājos, lai palaistu automašīnas. Viņa, visticamāk, izdomāja man priekšā ceļu pāriet. Tieši pie ceļa stāvēju. Es skatījos pa kreisi, pa labi," stāsta "DAF" vadītājs.

Negadījuma dēļ uz Buļļu ielas abos virzienos izveidojās sastrēgums, jo kravas spēkrats bloķēja vienu no braukšanas joslām. Brīvāka kustība atsākās tikai pēc pusotras stundas, kad notikuma vietā izmeklēšanas darbus pabeidza policijas pārstāvji un no kravas spēkrata izvilkts bojā gājušās kundzes velosipēds.

Video: "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu