Pašmāju uzņēmums aicina uz ikgadējo zelta rudens Gaujas pārgājienu

Publicitātes foto.

FOTO: Publicitātes foto

2020. gada 19. septembrī kājāmgājēju pārgājienu organizatori "Trektours Latvia" aicina pārgājienu draugus uz ainavisku pārgājienu Cēsu, Amatas un Priekuļu novados, kad saule vēl silda, taču daba jau pamazām tērpjas savā zelta rotā. Uzņēmums uzsver - pat ja šķiet, ka Cēsīs ir būts un katra taka ir zināma, joprojām ir iespējams atklāt jaunas maršrutus kopā un gūt jaunus piedzīvojumus!

Kā atzīst iepriekšējā pārgājiena dalībniece Madara no Siguldas: "2019. gada Gaujas pārgājiena lielākais pārsteigums bija tas, ka trase veda pa takām, kur es, dzīvojot Siguldā, vēl nekad nebiju gājusi."

15, 21 vai 31 km maršrutos dalībniekiem būs iespēja sajust Cēsu pilsētas elpu, kas apvieno vēsturi ar mūsdienām, kā arī Gaujas Nacionālā dabas parka taku neskarto dabu. Ēgļu klinšu varenums ļaus elpai aizrauties - lielākās klintis visā Gaujas ielejā. Klintis stiepjas 130 m garumā un sasniedz 22 m augstumu. Izvēloties 31 kilometra distanci, ir iespējams izbaudīt abu maršrutu galveno akcentu kopumu.

Ik pēc 5-6 kilometriem tiks ierīkotas atpūtas un palīdzības pieturvietas, kurās būs iespējams uzpildīt ūdens rezerves, uzņemt spēkus ar kādu našķi un nepieciešamības gadījumā saņemt arī medicīnisko palīdzību. Pārgājiena dalībniekus, kuri kāda iemesla dēļ neturpinās ceļu, organizatori no šiem punktiem nogādās uz finiša vietu. Arī pārgājiena dalībnieku četrkājainie draugi ir mīļi gaidīti doties pārgājienā - viņiem tiks piešķirtas medaļas, ja tiks veiksmīgi pievarēts izvēlētais maršruts.

Arī šajā pārgājienā "Trektours" aicina atbalstīt vērienīgo apņemšanos atteikties no vienreizlietojamajiem traukiem, tādēļ uzņēmums lūdz atbalstu pārgājienu dalībniekiem - ierasties uz pasākumu ar saviem traukiem un galda piederumiem. Tie, kam savi trauki būs aizmirsušies , protams, nepaliks izsalkuši, jo atkārtoti lietojamos traukus būs iespēja aizņemties tējas un siltā ēdiena izsniegšanas punktos un pēc tam arī atdot. Trauki, kas pārgājienā būs godam izpildījuši savu uzdevumu, tiks nomazgāti un nolikti gaidīt nākamo pasākumu, lai tiktu izmatoti atkārtoti.

Pārgājiena daībniekiem tiks nodrošināta arī bezmaksas apdrošināšana!

"Pēdējā laikā redzam, ka būtsiki pieaug iedzīvotāju vēlme pilnvērtīgi pavadīt laiku brīvā dabā. Atbalstot veselīgus paradumus un reizē aicinot vairāk iepazīt Latvijas novadus, turpinām atbalstīt Trektours pārgājienu un šogad dāvājam pārgājiena dalībniekiem bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanu, lai pasākumu varētu izbaudīt bez raizēm," informē Madara Mangina, Gjensidige Latvija Mārketinga nodaļas vadītāja.

Gaidāma jaunā starta un finiša lokācija - viena no skaistākajām un apmeklētākajām Latvijas pilsētām, Livonijas senajā galvaspilsēta, Cēsīs.

Ir daudz iemeslu doties pārgājienā! Lai kāds būtu tavējais - pievienojies!

Trektours ir Baltijas valstīs lielāko kājāmgājēju pārgājienu organizatori, kas ar saviem maršrutiem aicina izpētīt Lietuvu, Latviju un Poliju.

"Mūsu spēks - tā ir kopiena, kuru veido vairāk nekā 66 tūkstoši mūsu pasākumos piedalījušos dalībnieku un vairāk nekā 1,5 tūkstoši brīvprātīgo palīgu stāstu," par sevi vēsta uzņēmums.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!