T 12.05.2021.

Tukumā auto notriec gājēju un pamet notikuma vietu

Gājēju pāreja

FOTO: Pixabay

Pirmdien Tukumā notriekts gājējs, un negadījumā iesaistītās automašīnas pametis notikuma vietu, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Sākotnējā informācija liecina, ka Tukumā, Lielajā ielā, uz gājēju pārejas, vīrietim uzbrauca līdz šim nenoskaidrota automašīna, kuras vadītājs aizbrauca no notikuma vietas, pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Negadījumā gājējs guva traumas un devās uz ārstniecības iestādi.

Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Jau vēstīts, ka vakar Latvijā reģistrēti 74 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 12 cilvēki. Pirmdien astoņi cilvēki cietuši avārijās Rīgā un tās apkārtnē, divi - Vidzemē, bet pa vienam - Zemgalē un Latgalē. Divi no cietušajiem bija gājēji, bet viens - velosipēdists.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi 13 autovadītājus: sešus - Rīgā un tās apkārtnē, četrus - Zemgalē, divus - Latgalē, bet vienu - Vidzemē. Zemgalē aizturēts arī viens vadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 124 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 36 autovadītāji, Zemgalē - 31, Kurzemē - 25, Vidzemē - 21, bet Latgalē - 11 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 276 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.