Gan lielus, gan mazus aicina piedalīties "Animācijas brigādes" pasākumā

Kadrs no "Avārijas brigādes" animācijas filmas.

FOTO: Publicitātes attēls

Kinoteātris “Kino Bize” aicina kā mazus, tā lielus kino skatītājus uz iemīļotajiem Bērnu rītiem. Pasākumus plkst. 11:00 katru otro svētdienu iesāk animācijas filma, bet pēc seansa visi apmeklētāji tiek aicināti piebiedroties tematiski saistītām radošajām darbnīcām. Šo svētdien, 27. septembrī, kinoteātrī notiks "Animācijas brigādes" pasākums.

Avārijas brigādes īsfilmu programmā ir iekļautas filmas "Zirņa bērni", "Cūkas laime", "Londonas brīvdienas", "Eži un lielspilsēta" un "Zīļuks".

27. septembra rītā režisores Daces Rīdūzes īsfilma "Zirņa bērni" piedzīvos savu kinoteātra pirmizrādi. Filma iecerēta kā kinematogrāfisks turpinājums Raiņa dzejolim - tā galveno tēlu - astoņu Zirnīšu turpmākās dzīves gaitas un piedzīvojumi, mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli un citiem tās iemītniekiem, dabas ciklu un likumu kontekstā. Filma ir kā muzikāls "Zirnīšu" piedzīvojums pēc to izbiršanas no lielās pāksts mājas.

Pirms seansa uz sarunu ar skatītājiem būs ieradusies arī leļļu animatore un režisore Dace Rīdūze. Savukārt pirms un pēc seansa kinoteātra kafejnīcā būs iespējams aplūkot nelielu mākslinieces izstādi ar filmas tēliem un ainām.

Pēc visu īsfilmu noskatīšanās, apmeklētāji tiks aicināti pievienoties radošajai darbnīcai. Šoreiz, tematiski saistīti, katram būs iespēja iejusties filmu veidotāja lomā un izveidot savas iztēlotās filmas ainu un varoņus.

Plašāka informācija par pasākumu un biļetēm - mājaslapā.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!  

Redaktors iesaka