S, 26.11.2022.

Traģēdija Bolderājā - izkrītot pa daudzdzīvokļu mājas 12. stāva logu, bojā gājis vīrietis

Apollo.lv
Traģēdija Bolderājā - izkrītot pa daudzdzīvokļu mājas 12. stāva logu, bojā gājis vīrietis
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Daudzstāvu ēkas Pļavniekos.
Daudzstāvu ēkas Pļavniekos. Foto: Zane Bitere/LETA

Otrdien, 13. oktobrī, Bolderājā dzīvību zaudējis kāds vīrietis, izkrītot pa 12. stāva logu, vēsta raidījums "Degpunktā".

Uz izsaukumu, kur zināms, ka cilvēks ir kritis no augstuma, neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests sūta vairākas brigādes, piesaistot ārstus speciālistus.

Diemžēl šoreiz kaut arī notikuma vietā mediķi ieradās kuplā sastāvā, glābt vīrieša dzīvību nebija iespējams, jo gūtās traumas bija pārāk smagas.

Mirušais bija Birzes ielas 28. nama iedzīvotājs. Tiek pieļauta iespēja, ka vīrietis izlēca no sava mājokļa loga.

"Tas ir mans kaimiņš no 12. stāva. Dzērumā… Tāds viņš bija - brīnišķīgs cilvēks. Viņam bija aptuveni 40 gadu, ja ne vairāk. Precīzi nemācēšu pateikt. Es dzīvoju 11. stāvā, viņš dzīvoja 12. stāvā. Man par to sieva vakar paziņoja. Es atnācu mājas un viņa saka, ka Voloģa miris. It kā nav viņam raksturīgi. Normāls cilvēks bija, meistars visās lietās. Viņš strādāja, bija televizoru meistars. Kopā ar puišiem strādāja būvniecībā," stāstīja nama iedzīvotājs.

Bojāgājušā draugs un citi kaimiņi, kuri ar viņu bija labi pazīstami, netic versijai, ka vīrieti kāds pa logu izgrūda, taču, pieņemt to, ka liktenīgo lēmumu viņš izvēlējās pats, arī ir grūti. Cilvēki stāsta, ka iepriekš nekas neesot liecinājis, ka vīrieti piemeklēs šāds liktenis.

"Viņam ar veselību nebija nekādas problēmas. Viņam vienkārši bijuši konflikti ar ģimeni. Viņš apglabāja sievu, bet pēc tam pie viņa dzīvot pārcēlās meita ar civilvīru. Varbūt viņiem kaut kāds konflikts, kas to, lai zina," saka kaimiņš.

Policisti joprojām skaidro traģēdijas apstākļus, taču, ja izmeklēšanas gaitā pierādīsies, ka notikušais ir nelaimes gadījums vai pašnāvība, atgadījums netiks izmeklēts kriminālprocesa ietvaros.

Video: "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu