C 25.02.2021.

Aizrāda par distances neievērošanu un tiek piekauts. Policija izmeklē vīrieša piekaušanu svētdien Jelgavā

Valsts policija.

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Svētdien, 18. oktobrī, Jelgavā piekauts vīrietis, un policija meklē notikušā aculieciniekus, aģentūrai LETA apliecināja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Šmidre.

Sākotnējā informācija liecina, ka Jelgavā, Katoļu ielā, starp diviem vīriešiem izcēlās konflikts. Konflikta laikā viens no vīriešiem guva miesas bojājumus, un nogādāts ārstniecības iestādē.

Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, vai ar pretošanos varas pārstāvim vai personai, kura vēršas pret sabiedriskās kārtības pārkāpšanu, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī citus miesas bojājumu nodarīšanai izmantojamus priekšmetus. Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Lai arī sociālajos tīklos tiek pausts, ka vīrietis piekauts, jo aizrādījis par divu metru distances neievērošanu, policijā sīkāk notikušo nekomentē, jo papildu informācija pašlaik neesot zināma. Šmidre skaidroja, ka pašlaik notiek pirmstiesas izmeklēšana, tādēļ sīkāka informācija izmeklēšanas interesēs netiks sniegta.

Vienlaikus policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri var zvanīt pa tālruni 63004202.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Aktuālākās ziņas