Avots: Nicas baznīcas slepkava ir 21 gadu vecs tunisietis

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Francijas policija.
Francijas policija. Foto: EPA/Scanpix

Vīrietis, kas tiek turēts aizdomās par trīs cilvēku noslepkavošanu ceturtdien Francijas dienviddaļas pilsētas Nicas baznīcā un tai līdzās, ir 21 gadu vecs tunisietis, kas Eiropā ieradies pirms dažām nedēļām, pavēstīja izmeklēšanai tuvi avoti.

Brahims Ausaui septembra beigās ieradās Itālijas Lampedūzas salā, kur viņam bija jāievēro vīrusa karantīnas režīms, līdz varasiestādes viņu atbrīvoja ar rīkojumu, ka viņam Itālijas teritorija jāpamet.

Francijā viņš ieradās oktobra sākumā, norādīja avoti.

Jau ziņots, ka Nicā ceturtdien ar nazi bruņots vīrietis Dievmātes katedrālē un ārpus tās nogalināja trīs cilvēkus. Vienam upurim pārgriezta rīkle.

Policija slepkavu sašāvusi, taču viņš ir dzīvs un nogādāts slimnīcā, pavēstīja Nicas mērs.

Francijas premjerministrs Žans Kastekss paziņoja, ka šis uzbrukums ir tikpat gļēvs, cik barbarisks, un norādīja, ka nolēmis terora trauksmes sistēmā jeb tā dēvētajā plānā "Vigipirate" paaugstināt draudu līmeni līdz augstākajai pakāpei.

Pēc uzbrukuma Nicā ceturtdien visā Francijā terora draudu līmenis paaugstināts līdz augstākajai pakāpei.

Jau ziņot, ka Nicā kāds ar nazi bruņots vīrietis Dievmātes katedrālē un ārpus tās šodien nogalinājis trīs cilvēkus, tostarp kādai sievietei pārgriezta rīkle.

Policija slepkavu sašāvusi, taču viņš ir dzīvs un nogādāts slimnīcā, pavēstījis Nicas mērs.

Francijas premjerministrs Žans Kastekss paziņoja, ka šis uzbrukums ir tikpat gļēvs, cik barbarisks, un pavēstīja, ka nolēmis terora trauksmes sistēmā jeb tā dēvētajā plānā "Vigipirate" paaugstināt draudu līmeni līdz augstākajai pakāpei.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu