O 20.04.2021.

"Femme fatale"! Piecas liktenīgo sieviešu Zodiaka zīmes

FOTO: Ariadna22822/Shutterstock.com

Sieviete spēj visu, tas ir pierādīts jau sen, taču "liktenīgās sievietes" tituls tiek vien dažām. Portāls "StarHit" piedāvā iepazīties ar piecām Zodiaka zīmēm, kurās dzimst visiem tik pazīstamās "femme fatale"!

5. Ūdensvīrs

Gudra un gaiša Ūdensvīra sieviete piesaista īpašu uzmanību. Viņas līmeni ir grūti sasniegt, un jums būs ļoti jāpacenšas,  ja vēlaties ieņemt vietu viņas dzīvē! Turēt viņu sev tuvumā nav tik vienkārši - visam jābūt atbilstošam viņas prasībām. Toties aizmirst šādu sievieti ir gandrīz neiespējami. 

4. Lauva

Šīs zodiaka zīmes pārstāves vīrieša dzīvē ir pārāk nozīmīgas. Viņas spēj izraisīt neprātu, apgriezt visu pasauli kājām gaisā, radīt neaizmirstamas emocijas savas attieksmes dēļ un arī spēj iznīcināt, ja kādu dienu viņa nolemj, ka vairs nevēlas atrasties tev blakus.

3. Jaunava

Rūdījums, taisnīgums un savs viedoklis ir Jaunavas sieviešu raksturīgās iezīmes. Viņas spēj nemanāmi spēlēt savu spēli, apņemot vīriešus ar nebeidzamu šarmu. Ja vīrietis sievietē meklēja ne tikai skaistumu, bet arī piepildījumu, viņš to atradīs būdams blakus Jaunavai. 

2. Skorpions

Liktenīgā. Pārāk bieži tas tiek teikts par šīs zīmes pārstāvēm. Emociju viesuļvētra, kaislīga daba, kurai, kā likumam, ir izcila gaume! Kā nepakļauties, kā nemēģināt iekarot - par to spriež visi, kuri sapinas ar Skorpionu, bet ne visi ir tik garā stipri. Šī ir Skorpiona īpašā loma.

1.

Pirmā vieta attiecas uz visām sievietēm, kuras nebeidz pārsteigt, bagātināt, glābt, pacelt debesīs un atkal nolaist uz zemes. Katra no dāmām ir unikālu īpašību īpašniece, kura spēj savaldzināt jebkurā laikā un vietā!

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!