"Īsta dāvana Ziemassvētkos!" Sociālo tīklu lietotāji priecājas par sniega segu Latvijā

FOTO: Ināra Venšava/Facebook

Daudzviet zemi klāj bieza sniega kārta un lielu daļu Latvijas iedzīvotāju baltie Ziemassvētki patiesi iepriecinājuši. Portāls "Apollo" apkopojis sociālo tīklu lietotāju ierakstus par to.

Sniegs! ☺️Urrā! 25.12.20

Posted by Liga Āboliņa on Piektdiena, 2020. gada 25. decembris

Sniegs kā dāvana

Posted by Arvīds Gļauda on Ceturtdiena, 2020. gada 24. decembris

Latgalē sniegoti Ziemassvētki 🤩❄️❄️❄️ #sniegs #latgale #luznava

Posted by Es atgriežos Latgalē on Piektdiena, 2020. gada 25. decembris

Sniegs !!! Īsta dāvana Ziemīšos !! Nudien neviltots prieks par to ))

Posted by Ināra Venšava on Ceturtdiena, 2020. gada 24. decembris

Sestdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks un daudzviet - galvenokārt valsts centrālajā un austrumu daļā - snieg, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Alūksnē un Gulbenē sniega segas biezums pieaudzis līdz 14 centimetriem, un tas ir dziļākais sniegs valstī kopš šā gada februāra.

Vidzemes augstienē - Madonā un Zosēnos - ir desmit centimetru sniega, aptuveni tikpat sasnidzis Līvānu pusē, turpretī Daugavpilī sniega tikpat kā nav, arī daudzviet Kurzemē un vietām valsts centrālajā daļā nav sniega segas.

Gaisa temperatūra +1..-3 grādi. Ceļi slideni. Vietām dūmaka. Pūš lēns vējš, galvenokārt no ziemeļrietumiem.

Rīgā sniegots laiks, uzsniguši pāris centimetri sniega un palaikam turpina snigt. Pūšot vieglam ziemeļrietumu vējam, gaisa temperatūra svārstās ap nulli.

Maksimālā gaisa temperatūra piektdien LVĢMC novērojumu tīklā bija no -0,6 grādiem Alūksnē līdz +3,7 grādiem Liepājas ostā.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 25.decembrī bija +22 grādi Grieķijā. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz sestdienu -35 grādi Somijas ziemeļos un -43 grādi Krievijas Eiropas daļas ziemeļaustrumos.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!