Sv 7.03.2021.

Pāvels Globa nosauc sešas Zodiaka zīmes, kurām 2021. gads nesīs lielu laimi

Astrologs Pāvels Globa. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Ekrānuzņēmums

2021. gada patrons ir Metāliskais Vērsis. Šis dzīvnieks ir strādīgs, pacietīgs, bet spītīgs, un tāpēc šis gads būs veiksmīgs tiem, kuri var pārvarēt slinkumu sevī un rosināt vēlmi riskēt. Astrologs nosauc sešas Zodiaka zīmes, kuru pārstāvjus īpaši pārsteigs 2021. gads, vēsta portāls "Rus TVNET".

Auns

Auni šogad var kļūt laimīgāki, pateicoties viņu nerimstošajai uzticībai un spējai izkļūt no sarežģītām situācijām. Kādam pat izdosies atvērt savu biznesu. Kopumā gads finanšu nozarē solās būt stabils, un lielāka peļņa ir iespējama tuvāk vasarai. Personīgajā dzīvē gaidāmas pārmaiņas: vientuļais Auns satiks mīlestību, un tie, kas jau atraduši savu partneri, iespējams mīs gredzenus.

Skorpions

Izmaiņas 2021. gadā notiks arī Skorpionu dzīvē. Viņi zina, kā tikt galā ar jebkādām problēmām, viņi var atrast izeju pat no visnepatīkamākajām situācijām. Astrologs uzskata, ka Skorpioni spēs gūt fantastiskus panākumus profesijā un finanšu jomā. Šis gads būs veiksmīgs arī šo cilvēku pašattīstībai.

Zivis

Zivis varēs atklāt savas slēptās iespējas. Intuīcija viņiem parādīs pareizo ceļu. Astrologs atzīmē, ka šīs Zodiaka zīmes pārstāvju dzīvē notiks lielas pārmaiņas. Panākumi viņus gaida arī viņu personīgajā dzīvē. Vientuļās Zivis satiks mīlestību. 

Vērsis

Patiesi pasakains 2021. gads būs Vērsim. Daudzi zīmes pārstāvji varēs īstenot savus vislolotākos sapņus. Astrologs ir pārliecināts, ka šogad Vērsi sagaida izaugsme profesionālajā jomā. Kāds varēs mainīt darbu pret veiksmīgāku un tīkamāku. Attiecības būs labvēlīgas arī ar apkārtējiem cilvēkiem, gaidāmas jaunas paziņas.

Mežāzis

Šīs zīmes pārstāvji bieži vien tiecas pēc mērķa, to nesasniedz un smagais darbs Mežāžiem neatmaksājas. Tomēr šī Zodiaka zīme 2021. gadā varēs sasniegt lielus augstumu visās dzīves jomās, it īpaši karjerā. Astrologs atzīmē, ka Mežāžu finansiālā situācija būs stabila, un tāpēc ir iespējams, ka viņi izlems par labu lielam pirkumam. 

Dvīņi

Dvīņi atradīs laimi 2021. gadā. Viņu dzīve krasi mainīsies līdz ar pavasara atnākšanu. Zvaigznes sola ienesīgu piedāvājumu, no kura nevajadzētu atteikties. Eksperts atzīmē, ka Dvīņi spēs panākt finansiālu stabilitāti un palielināt peļņu, un personīgajā dzīvē viņi atradīs harmoniju un mieru.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!