Rīgas pašvaldības policisti palīdz glābt uz gājēju pārejas notriektu ķepaini

FOTO: Ekrānšāviņš no RPP video

Trešdien, 3. februārī, neilgi pēc pulksten 9.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki, patrulējot Maskavas ielā, ievēroja vairāku cilvēku drūzmēšanos pie vienas no gājēju pārejām. Policisti nolēma apstāties un noskaidrot drūzmēšanās iemeslu, kas izrādījās, bija ievainots suns. Policisti palīdzēja suni aizvest līdz medicīniskajai palīdzībai, informē RPP.

Notikuma vietā likumsargi pamanīja sievieti, kura bija notupusies pie sava suņa. Sieviete skaidroja, ka pirms brīža viņas suns izskrējis uz gājēju pārejas. Tur to notriekusi kāda automašīna un aizbraukusi prom. Sniegā bija redzami vairāki asins pleķi. Izjautājot precīzāk par notikušo, sieviete atklāja, ka jau sazinājusies ar vīru, kurš ieradīšoties notikuma vietā un suni aizvedīšot uz klīniku.

Tāpat sieviete pastāstīja, ka ne automašīnas numurzīmi, ne krāsu, ne arī marku neesot piefiksējusi.

Jau pēc mirkļa notikuma vietā ieradās sievietes vīrs un abi sāka spriest, kur suni vest. Sarunā iejaucās policisti, kuri piedāvāja suni nogādāt klīnikā ar operatīvo transportlīdzekli, lai tas pēc iespējas ātrāk saņemtu medicīnisko palīdzību.

Sieviete mājdzīvnieku iecēla policijas operatīvajā transportlīdzeklī un pateicās par palīdzību. Suns nogādāts "Dr. Beinerta Veterinārā Klīnikā", kur viņam sniegta medicīniskā palīdzība.

Video: RPP