Brēmanis par Zeltiņu: "Viņa gribēja izspiest naudu no manis" (5)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Rūdolfs Brēmanis un Agnese Zeltiņa
Rūdolfs Brēmanis un Agnese Zeltiņa Foto: LETA/TVNET kolāža

15. martā Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā tika skatīta lieta, kurā Agnese Zeltiņa apsūdzēja bijušo draugu Rūdolfu Brēmani, pieprasot no viņa piedzīt naudu par morālo kaitējumu. Tomēr lieta tika izbeigta, jo Zeltiņa atteicās no savas prasības. Kas par notikušo ir sakāms pašam Brēmanim?

Jau vēstījām, ka sākotnēji Zeltiņa esot vēlējusies piedzīt naudu par ciešanām, ko viņai attiecību laikā sagādājis bijušais mīļotais. Tomēr 30. martā stājās spēkā lēmums par atteikšanos no savas prasības.

Kādreizējais diplomāts Rūdolfs Brēmanis pēc tiesas sēdes izdevumam "Privātā Dzīve" atzina: "Ir pagājis tik ilgs laiks, kopš neesam kopā, un es vienmēr klusēju, kad mediji publiski mani pataisīja par grēkāzi, bet viņu – par cietēju. Domāju, viņa bija pie tā pieradusi un iejutās šajā lomā. Pieļauju, ka arī tagad cerēja, ka ar šo gājienu izpelnīsies žēlošanu. Tas, ka viņa gribēja izspiest naudu no manis, bija ļoti nesmuki."

Tiesa lēma piedzīt no Zeltiņas par labu Brēmanim ar lietas vešanu saistītos izdevumus, ieskaitot tos Brēmaņa bankas kontā.

Atgādinām, ka Brēmanis ar Zeltiņu izšķīrās aptuveni pirms trim gadiem. Bijušais diplomāts nokļuva dzeltenās preses redzeslokā, jo viņš, esot attiecībās ar Zeltiņu, izteica nepiedienīgus piedāvājumus skropstu meistarei Kristīnei Deimonei - efektīgā rudmate publiskoja ekrānuzņēmumu ar abu saraksti, kurā no Brēmaņa izskan šādas frāzes: "Nolēmu pateikt ko domāju! Gribu izmīlēt tevi! Izdomājam, kas būtu nepieciešams tev no manas puses, lai tas varētu tikt apsvērts notikt.. (..) Gribu izmīlēt tevi kārtīgi!"

Tāpat Brēmanis apsūdzēts par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī naudas krāpšanu un piesavināšanos lielā apmērā.

Komentāri (5)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu