Veltījums bijušajam vīram? Juta Valdmane gadu pēc šķiršanās paziņojuma dalās ar ierakstiem par toksiskām personām (2)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Pērnā gada 25. aprīlī pašmāju fitnesa skaistule Juta Valdmane sociālajā tīklā "Instagram" dalījās ar paziņojumu, ka izšķīrusies ar savu vīru - populāro fitnesa treneri Gintu Valdmani. Nu, tieši gadu pēc šā paziņojuma, viņa dalījās ar neviennozīmīgiem ierakstiem.

Vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos Valdmane dalījās ar kādu video, kura nosaukums ir - "Toksisks bijušais mīlnieks, kurš vienmēr atradīs ceļu pie tevis". Tajā vīrietim it kā zvana agrākā mīlestība, savukārt viņš ir dusmīgs par to, ka tā ir noskaidrojusi viņa numuru un cenšas ar viņu sazināties. 

Savukārt nākamajā ierakstā viņa publiskoja sarakstu ar "toksiskas personas pazīmēm", lejā pie tā vēstot - "1. gadadiena".

Foto: Instagram/ jutavaldmane

Tiesa, neilgi pēc ierakstu publicēšanas viņa tos izdzēsa. Nav skaidrs, vai tie tika veltīti viņas bijušajam vīram Valdmanim.

Atgādinām, ka vēl nesen Valdmanis apstiprināja, ka ar Jutu saglabājis draudzīgas attiecības un abi pat turpinot sarakstīties. 

"Viss ir kārtībā, dzīve turpinās. Un man ir tiešām prieks. Viņa ir laimīga savā dzīvē, es savējā. Esam laimīgi viens par otru, un ir super! Mēs vienkārši izaugām un aizgājām katrs uz savu pusi," norādīja Gints. 

Drīzumā Ginta dzīvē gaidāms īpašs notikums – viņš gatavojas kāzām ar savu mīļoto sievieti Jekaterinu un jau vasarā kļūs par tēti. Savukārt Juta šobrīd atrodas ASV pie sava mīļotā vīrieša Jura Kupra.

Jau vēstīts, ka fitnesa skaistule nupat sociālajā tīklā "Facebook" nomainīja savu uzvārdu no Valdmanes uz Jemeļjanovu.

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu