Sevastova "French Open" pirmajā kārtā spēkosies ar Dženiferu Breidiju

Anastasija Sevastova
Anastasija Sevastova Foto: EPA/Scanpix

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova "French Open" turnīra pirmajā kārtā tiksies ar amerikānieti Dženiferu Breidiju.

Spēle norisināsies septītajā kortā. Mačs būs dienas pirmais šajā kortā, un spēle Parīzē sāksies, kad Latvijā būs plkst.12.

Sevastova pasaules rangā atrodas 48.vietā, bet Breidija (WTA 14.) Parīzē izsēta ar 13.numuru.

Savā pēdējā turnīrā - Romas "WTA 1000" sērijas sacensībās - Sevastova otrajā kārtā ar 2-6, 3-6 piekāpās Plīškovai.

Liepājnieces šīs sezonas labākais rezultāts ir Maiami "WTA 1000" vienspēļu turnīra ceturtdaļfināla sasniegšana. Ceturtdaļfinālā viņa spēlēja arī Adelaidas "WTA 500" sacensībās. Šosezon Sevastova uzvarējusi 15 no 25 mačiem.

Breidijai šosezon klājies krietni labāk. Viņa februāra sākumā Melburnā "WTA 500" raudzes turnīrā apstājās pusfinālā, bet vēlāk Austrālijas atklātā čempionāta finālā ar 4-6, 3-6 zaudēja japānietei Naomi Osakai. Pēc tam gan Breidija sacensību otro kārtu pārvarējusi tikai vienā turnīrā.

Amerikāniete šosezon uzvarējusi 12 no 19 mačiem.

Abas tenisistes līdz šim karjerā savā starpā nav tikušās.

Liepājniece Francijas atklātajā čempionātā karjeras laikā spēlējusi septiņas reizes, 2019.gadā iekļūstot ceturtdaļfinālā, kamēr Breidija - četras, divreiz pārvarot pirmo kārtu.

Sevastova karjeras laikā ieguvusi četrus titulus, bet Breidijai pagaidām ir viens.

"French Open" ar pirmo numuru izlikta ranga līdere no Austrālijas Ešlija Bārtija.

Jau ziņots, ka pirmdien otra Latvijas tenisiste, WTA ranga 44.rakete, Aļona Ostapenko pirmajā kārtā ar 4-6, 6-4, 3-6 piekāpās ASV pārstāvei Sofijai Keninai (WTA 5.), kurai Parīzē piešķirts ceturtais numurs.

Ostapenko piedalīsies arī dubultspēļu turnīrā, kur kopā ar rumānieti Moniku Nikulesku izsēta ar 12.numuru. Pirmajā kārtā dueta pretinieces būs ukrainiete Marta Kostjuka un baltkrieviete Aleksandra Sasnoviča.

Francijas atklātais čempionāts Parīzē uz māla seguma notiks no 30.maija līdz 13.jūnijam.