O, 30.05.2023.

Kandavas novadā neskaidros apstākļos no ceļa nobrauc motocikls. Viens no vīriešiem notikuma vietā gājis bojā, otrs nogādāts slimnīcā

Papildināts
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: OlegRi/Shutterstock.com

Svētdien, 13. jūnijā, ceļu satiksmes negadījumā Kandavas novadā gājis bojā vīrietis, bet otra persona nogādāta slimnīcā, skaidro Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Kandavas novada Zemītes pagastā pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ no ceļa braucamās daļas nobrauca motocikls "Yamaha XJ600S".

Policisti reanimēja vīrieti, kurš mira notikuma vietā pirms mediķu ierašanās. Otrs vīrietis, kurš šobrīd atrodas ārstniecības iestādē, netika reanimēts.

Notikuma vietā gāja bojā 1976. gadā dzimis vīrietis, bet 1992. gadā dzimis vīrietis guva smagus miesas bojājumus un tika nogādāts ārstniecības iestādē.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. Šobrīd ir nozīmētas ekspertīzes un turpinās izmeklēšana, nav zināms, kurš no vīriešiem bija vadītājs, un kurš pasažieris.

Saistībā ar notikušo policija izsaka atzinību un pateicību Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas jaunākajam inspektoram-virsseržantam Aināram Zēģelim un jaunākajam inspektoram-virsseržantam Sigurdam Rancānam, kuri, ierodoties notikuma vietā, neapjuka, izrādīja iniciatīvu un operatīvi un profesionāli sniedza pirmo palīdzību cietušajam, līdz ieradās mediķi.

"Paldies kolēģiem par izrādītajām rūpēm, gudru, drosmīgu un mērķtiecīgu rīcību un neatlaidību, vairāk nekā 20 minūtes veicot reanimēšanas pasākumus. Jūsu piemērs spēcina un iedvesmo," pauda VP.

Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos gājis bojā viens cilvēks. Ceļu satiksmes negadījums ar bojā gājušo reģistrēts Zemgalē.

Tāpat kopumā ceļu satiksmes negadījumos cietuši desmit cilvēki, no tiem viens ir velosipēdists. Rīgas reģionā cietuši trīs cilvēki, Zemgalē pieci, bet Latgalē divi, no tiem viens velosipēdists.

Kopumā diennakts laikā valstī reģistrēts 71 ceļu satiksmes negadījums, no tiem septiņi bija ar cietušajiem.

Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 28 ceļu satiksmes negadījumi, Zemgalē - 13, Vidzemē - 12, Kurzemē un Latgalē katrā notikušas pa deviņām avārijām, liecina VP apkopotie dati.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp

Tēmas

Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu