Pļaviņš un Točs paziņo, ka pēc Pasaules tūres fināla neturpinās sadarbību

LETA
Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš
Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš Foto: www.fivb.org

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ierakstā vietnē "Instagram" paziņojuši par sadarbības pārtraukšanu pēc Pasaules tūres fināla.

Pēdējo gadu vadošā Latvijas dueta noslēdzošais turnīrs būs Pasaules tūres fināls, kas norisināsies no 6. līdz 10.oktobrim Itālijā.

"Mēs no sirds esam pateicīgi viens otram, ikvienam mūsu atbalstītājam, katram motivētājam un visiem, kas kopā ar mums bija aizvadītos gadus. Tās nav atvadas, bet turpinājums. Atsevišķi, bet kopīgiem mērķiem turpināsim darboties un veicināt pludmales volejbola attīstību Latvijā," teikts sportistu paziņojumā.

Pļaviņs un Točs savu pirmo pilno sezonu kopā aizvadīja 2018.gadā un izcīnīja uzvaru savā pirmajā Pasaules tūres turnīrā, triumfējot četru zvaigžņu sacensībās Hāgā. Pļaviņš/Točs izcīnīja Latvijai ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm un abi Japānā sasniedza teicamu rezultātu, turnīru noslēdzot ceturtajā vietā.

Pļaviņš karjeras laikā ilgstoši spēlējis kopā arī ar Haraldu Regžu, Hermanu Egleskalnu, Aleksandru Soloveju, Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu. Kopā ar Šmēdiņu viņš 2012.gada Londonas olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas medaļu.

Savukārt Točs pirms apvienošanās ar Pļaviņu spēlēja kopā ar Rihardu Finsteru.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu