VIDEO ⟩ "Man jārespektē viņa atpūta!" Meža īpašniece sašutusi, ka ar smago tehniku izbraukā viņas privātīpašumu

Apollo.lv
"Man jārespektē viņa atpūta!" Meža īpašniece sašutusi, ka ar smago tehniku izbraukā viņas privātīpašumu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
Mežs pie Kalngales.
Mežs pie Kalngales. Foto: Zane Bitere/LETA

Ar smago būvdarbu tehniku izbraukāts un piegānīts svešs privātīpašums – meža teritorija – un pašvaldības īpašums Rīgā. Patvaļīgi rīkojušies turpat esošā zemesgabala saimnieku nodarbināti strādnieki, kuri apkaimē būvē dzīvojamos namus, vēsta raidījums "Bez Tabu".

"Bez Tabu" redakcijā vērsās Agnija, kurai Rīgā, Vecdaugavas apkaimē, pieder meža teritorija. Saulainā septembra dienā, dodoties uz Vecāķu pludmali, braucot garām savam īpašumam, pamanījusi šokējošu skatu.

Viņas mežā lielā platībā savelti lieli zemes krāvumi, kurus tur savedusi smagā būvdarbu tehnika. Strādnieki iebraukuši viņas mežā no vairākām pusēm, pamatīgi izbraukājot īpašumu, atstājot dziļas rises. Agnijai izdevies pieķert strādniekus, viņus un smago tehniku, iemūžinot video, ko uzrādīja arī raidījuma "Bez Tabu" komandai.

Strādnieki veikuši komunikāciju izbūvi īpašumā, kas ir kaimiņos Agnijai piederošajai meža teritorijai, izrakto, nevajadzīgo zemi saveļot krāvumos Agnijas mežā.

Agnija par notikušo stāsta: "Es zvanīju [kaimiņu teritorijas] īpašniekam. Īpašnieks Komarovs teica, ka neko nezinot, ka esot pirmā dzirdēšana. Viņš man atbildēja, lai netraucēju viņu, lai respektēju to, ka viņš ir atvaļinājumā. Sanāk ta – man jārespektē viņa atpūta, bet viņš manu īpašumu var nerespektēt? Mans mežs ir izvarots!"

Pieķerot strādnieku, Agnija ziņoja par patvaļu Valsts policijai, kas "Bez Tabu" informēja par tās tālāko rīcību.

Video: Raidījuma "Bez Tabu" sižets 

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu