FOTO un VIDEO ⟩ Mairis Briedis: Man jātiekas ar pieredzējušu bokseri, kurš ir neprognozējams

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Mairis Briedis
Mairis Briedis Foto: Jānis Škapars/TVNET

Latvijas bokseris Mairis Briedis preses konferencē norādīja, ka viņa pretinieks gaidāmajā oktobra cīņā ir pieredze bagāts un neprognozējams bokseris.

Briedis 16.oktobrī "Arēnā Rīga" ar Mannu cīnīsies par Briedim piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā.

"Protams, ir liels prieks atgriezties Rīgā un Latvijā, kas būs cīņa par čempiona jostas aizstāvēšanu pret pieredzējušu bokseri, kas ir neprognozējams," par atgriešanos Latvijā sacīja Briedis. "Tas būs īsts bokss, nevis šovs, tāpēc aicinām cilvēkus, kas mīl boksu."

Briedis arī izteicās, ka cīņai gatavojas jau ļoti ilgi, kas varbūt nav labi, taču beidzot ir atrasts pretinieks, un varēs doties ringā, lai parādītu labāko sniegumu.

Par gatavošanās procesu latviešu bokseris neatbildēja tieši, taču atgādināja jau ziņoto, ka bijusi doma pāriet uz smagsvaru kategoriju.

Latvijas bokseris arī atklāja, ka ir atvērts jauniem izaicinājumiem nākotnē un nenoliedza, ka varētu mainīt svara kategoriju, taču norādīja, ka pašlaik svarīgākā ir cīņa 16.oktobrī.

Arī sportista menedžeris Raimonds Zeps izteica gandarījumu: "Jāpriecājas, ka beidzot ir pretinieks."

Vācu boksera menedžeris Daniels Todorovičs bilda, ka lielākais spiediens ir uz Briedi, nevis Mannu, jo Briedis cīnīsies savu skatītāju klātbūtnē un aizstāvēs titulu.

"Esmu cīnījies visapkārt pasaulei, zinu pretinieku, un līdzko sāksies cīņa, tas ir vissvarīgākais," teica vācu bokseris.

"Manns var sasniegt visu, neviens negaida no viņa pārāk daudz," teica Todorovičs, iesakot pirkt biļetes, jo tas "būs īsts šovs".

Todorovičs arī izteicās, ka cīņa nebija negaidīta, jo boksa pasaule ir pārāk savstarpēji saistīta.

Briedim tā būs pirmā cīņa pēc vairāk nekā gada pārtraukuma.

Latvieša pretinieks Manns, kuram dota iesauka "Zibensvīrs", piecas dienas pirms cīņas būs nosvinējis savu 31.dzimšanas dienu. Profesionālajā boksā viņš ir kopš 2015.gada un šajā laikā 18 cīņās svinējis 17 uzvaras, deviņas no tām - ar nokautu.

Pēdējo reizi ringā viņš kāpa pērnā gada jūnijā, kad ar nokautu uzvarēja citu Vācijas bokseri Radu Rašīdu. Kazahstānas pilsētā Aktebē dzimušajam Mannam savulaik piederēja Pasaules Boksa organizācijas (WBO) starptautiskā čempiona josta.

Briedis pērn septembra beigās Minhenē Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālcīņā uzvarēja kubieti Junielu Dortikosu un ieguva Muhameda Ali trofeju, IBF čempiona jostu pirmajā smagajā svarā un žurnāla "The Ring" jostu.

36 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 27 uzvaras, no kurām 19 bijušas ar nokautu. Viņš cietis vienu zaudējumu - WBSS pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu