Kariņš: Atsevišķiem Saeimas deputātiem un "pseido politiķiem" jāuzņemas atbildību par cilvēku mulsināšanu Covid-19 jautājumos

Premjers Krišjānis Kariņš

FOTO: Edijs Pālens / LETA

Atsevišķiem Saeimas deputātiem un "pseido politiķiem" jāuzņemas atbildību par cilvēku mulsināšanu Covid-19 saistītos jautājumos, kas rezultējas ar cilvēku nevakcinēšanos, pēc valdošās koalīcijas partiju sanāksmes apgalvoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Politiķis izteicās, ka "noteiktiem parlamentāriešiem" un tiem, kurus varot saukt par "pseido politiķiem" un kuri musina cilvēkus nevakcinēties, būtu jāuzņemas atbildību par valstī esošo situāciju.

Kariņš pārmeta, ka šie cilvēki mēģina iestāstīt, ka Covid-19 pandēmija nav, attiecīgi ka nav nepieciešams vakcinēties, un, viņaprāt, to var nosaukt par melošanu.

"Viņiem būtu jāuzņemas nopietna atbildībība par negatīvajām sekām, kas izriet no viņu, manuprāt, ļaunprātīgas sabiedrības musināšanas," teica Ministru prezidents.

19

Jau ziņots, ka pašlaik Latvijā ir izveidota virkne partiju, kas savu darbību balsta ap Covid-19 jautājumu un izmanto pret valsts Covid-19 apkarošanas politiku vērstu retoriku, piemēram, Alda Gobzema "Likums un kārtība", Aināra Šlesera "Latvija pirmajā vietā", "Boikota partija", "Brīvai stiprai Latvijai".