Modele Ginta Lapiņa par godu dēla pusgadam publicē sirsnīgu videoklipu

Apollo.lv
Foto: Instagram/gintalapina

Amerikā dzīvojošā latviešu modele Ginta Lapiņašī gada 13. jūlijā pasaulē laida viņas un uzņēmēja Braiena Naita dēlu Akselu. Nu māmiņa par godu dēla pusgada sasniegšanai publicē emocionālu videoklipu.

Vietnē "Instagram" Ginta Lapiņa publicēja sirsnīgu videoklipu, kurā redzams gan tas, kā viņa pavēsta mīļotajam par grūtniecību, gan bērna dzimuma atklāšanas diena, kā arī sniedza nelielu ieskatu dzemdību procesā. 

"Stāsts par tevi, pirmā daļa," pie videoklipa rakstīja modele. 

Pagājušā gada septembrī Lapiņa publicēja kailfoto un ierakstu, kurā skaidroja savas grūtniecības pieredzes pozitīvos un ne tik pozitīvos aspektus.

"Šī bija mana grūtniecības pēdējā diena. Es nezināju, ka 22 stundas vēlāk turēšu rokās savu bērnu. Mana vispārējā grūtniecības pieredze. Pozitīvais. Jutos laimīga un pozitīva visu grūtniecību, bez rīta nelabuma, man bija daudz enerģijas līdz pat 8. mēnesim, varēju strādāt. Labi gulēju visu cauru nakti, kā arī nav striju.

Ne tik pozitīvās lietas: pēdējā grūtniecības mēnesī - pietūkušas, sāpīgas pēdas, grūti sasiet kurpes, nederēja teju nevienas drēbes, grēmas vakaros. Pēdējā mēneša laikā neko daudz nevarēju ēst, mazulis ir liels, tāpēc nav vietas nekam citam. Bet man visu laiku gribējās saldumus. Mans zēns bija smags!" rakstīja modele.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu