P, 26.09.2022.

Vietām Latvijā sniega un apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana

LETA
Vietām Latvijā sniega un apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Apledojums. Ilustratīvs foto
Apledojums. Ilustratīvs foto Foto: Shutterstock

Šorīt sniega un apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana vietām Vidzemē, Zemgalē un Kurzemē, informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi".

Slidenie ceļa posmi tiek kaisīti ar pretslīdes materiāliem, sniegotie ceļa posmi tiek attīrīti no sniega. Braukšanas apstākļu uzlabošanai uz ceļiem strādā 69 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Ainažu šosejas (A1) posmā no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam, Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīgas līdz Līgatnes, Valmieras šosejas (A3) posmā no Raganas līdz Braslas tiltam, Rīgas apvedceļiem (A4 un A5), Daugavpils šosejas (A6) posmā no Rīgas līdz Aizkrauklei, Bauskas šosejas (A7), Jelgavas šosejas (A8), Liepājas šosejas (A9) posmā no Rīgas līdz Kaģiem un no Apšupes krustojuma līdz Anneniekiem, Ventspils šosejas (A10) no Rīgas līdz Usmai un uz Kokneses šosejas (P80).

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtinoša braukšana ir Rīgas, Aizkraukles, Alūksnes, Balvu, Bauskas, Jelgavas, Liepājas, Ogres, Rēzeknes, Talsu, Tukuma un Valmieras apkārtnē.

Autovadītāji aicināti būt piesardzīgiem, it īpaši rīta un vakara stundās. Svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ieplānot papildu laiku ceļam.

Tēmas
Uz augšu