Pirmā medaļa arī igauņiem - pie olimpiskās godalgas sloupstaila sacensībās tiek Kelija Sildaru

Kelija Sildaru
Kelija Sildaru Foto: Reuters/ScanPix

Otrdien, 15. februārī, pie olimpiskās bronzas slopstaila sacensībās tika igauniete Kelija Sildaru.

Šveices frīstaila slēpotāja pēc neveiksmīga pirmā brauciena otrajā braucienā tika novērtēta ar 86,56 punktiem, kas atnesa sportistei otro medaļu Pekinas olimpiskajās spēles. Pagājušajā nedēļā "Big Air" disciplīnā viņa ieņēma trešo vietu.

Ķīnas sportiste Ailīna Gu, kura pagājušajā nedēļā kļuva par pirmo olimpisko čempioni "Big Air" disciplīnā, sloupstailā tika pie sudraba godalgas. Pēc pirmajiem diviem braucieniem viņa ieņēma vien astoto vietu, taču Gu trešais brauciens tika novērtēts ar 86,23 punktiem.

Tikmēr Sildaru savu labāko sniegumu parādīja jau pirmajā braucienā, saņemot 82,06 punktus un izcīnot Igaunijai pirmo medaļu Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Jau ziņots, ka igauniete bija labākā kvalifikācijas braucienos, viņas labākajam braucienam tiekot novērtētam ar 86,15 punktiem.

Frīstaila slēpotājām Pekinas olimpiskajās spēlēs vēl paredzētas sacensības uz rampas, kur kvalifikācija sāksies 17.februārī.

Olimpiskās spēles norisinās no 4. līdz 20.februārim.