VIDEO ⟩ Slepkavība mežā pie "Alfas": Iespējamais vainīgais upuri nav pazinis

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: Jub-Job/Shutterstock.com

Aizdomās par slepkavības izdarīšanu pie daudzstāvu mājām Juglā likumsargi aizturējuši jaunieti. Pagaidām nav skaidrs slepkavības iemesls, taču policisti ziņo, ka iespējamais vainīgais upuri nav pazinis, vēsta raidījums "Degpunktā". 

Noziegums tika izdarīts 13. aprīlī iepretim Silciema ielas 9. namam. Tuvējās mājas sākotnēji ar izdrukātu iespējamā slepkavas fotogrāfiju apstaigāja likumsargi, bet, spriežot pēc ieraksta Valsts policijas sociālajos tīklos pusotru nedēļu pēc nozieguma, informāciju par vīrieša atrašanās vietu likumsargiem uzreiz nebija izdevies atrast.

Dažas stundas pēc publicētā ieraksta likumsargi ziņoja, ka, pateicoties iedzīvotāju sniegtajai informācijai, Valsts policijai izdevies vīrieti identificēt un aizturēt. Iespējamais vainīgais ir 21 gadu vecs, iepriekš nav sodīts.

Bojā gājušo vīrieti pazina Ludmilas kaimiņiene, kura nelaiķi raksturojusi kā ne visai jauku cilvēku.

"Viņa neredzēja to visu. Viņa vienkārši stāstīja, ka tas cilvēks pirms trīs gadiem atbrīvots. Un te visi viņu ne īpaši mīlēja. Bija tāds it kā ļoti ļauns un skops. Viņš tur it kā no kāda bija baidījies, jo teica, ka kādam bija jāiznāk no cietuma. Tāds bija stāsts. It kā kāds bija iznācis un kāds bija viņam atriebies. Tas bija pēc viņa vārdiem, ko stāstīja tā sieviete." stāsta Ludmila. 

Likusmargi ziņo, ka aizdomās turētais bojāgājušo vīrieti iepriekš nav pazinis, un noziegums, iespējams, izdarīts strīda laikā. Taču precīzus notikušā iemeslus un apstākļus vēl skaidro.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp

Tēmas

Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu