Pk, 2.06.2023.

"Time" ietekmīgāko personu simtniekā iekļauts gan Zelenskis, gan Putins

LETA
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: studioflara/Shutterstock

Gan Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, gan Krievijas prezidents Vladimirs Putins iekļauti ASV izdevuma "Time" katru gadu veidotajā pasaules ietekmīgāko cilvēku simtniekā.

Zelenskis bija "Time" lasītāju balsojuma līderis, apsteidzot uzņēmēju Īlonu Masku un Lielbritānijas premjerministru Borisu Džonsonu.

Rakstu par Ukrainas prezidentu "Time" pasaules ietekmīgāko cilvēku simtnieka topam sagatavoja ASV prezidents Džo Baidens, kurš Zelenski nosauca par savas tautas drosmes un izturības cienīgu līderi.

"Katru reizi, kad sazināmies, es prezidenta Zelenska balsī dzirdu nesalaužamu izlēmību no cilvēka, kurš dziļi tic savam pienākumam pret tautu un ik dienu uzņemas atbildību vadīt nāciju šajā tumšajā un grūtajā brīdī," Baidens rakstīja "Time".

Savukārt rakstu par Putinu sagatavoja ieslodzījumā esošais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš Putinu nodēvēja par jukušo ar armiju, atombumbu un dalību ANO Drošības padomē.

"Viņš atkal mums atgādinājis, ka "mazliet viltotas vēlēšanas" vienmēr beidzas ar diktatūru. Par to, ka diktatūra vienmēr noved pie kara," "Time" rakstīja Navaļnijs.

Bijusī ASV pirmā lēdija Mišela Obama sagatavojusi veltījumu "Time" 100 ietekmīgāko cilvēku sarakstā iekļautajai televīzijas personībai Oprai Vinfrijai.

Tāpat sarakstā iekļauta ukraiņu izcelsmes Holivudas zvaigzne Mila Kunisa un Ķīnas tenisiste Pena Šuai un daudzi citi.

"Time" ietekmīgāko cilvēku simtnieku katru gadu apkopo izdevuma redaktori.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu