Partijā "Vienotība" uzņemts mūziķis un uzņēmējs Guntars Račs

Apollo.lv
Partijā "Vienotība" uzņemts mūziķis un uzņēmējs Guntars Račs
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Mūziķis un dziesmu vārdu autors Guntars Račs.
Mūziķis un dziesmu vārdu autors Guntars Račs. Foto: Paula Čurkste/LETA

Mūzikas izdevējs un uzņēmējs Guntars Račs nolēmis iestāties partijā "Vienotība". Tās valde atbalstīja mūziķa iesniegumu par pievienošanos partijai, otrdien, 14. jūnijā, ziņo "Vienotības" pārstāvji.

"Jaunu biedru pieteikumus partijas "Vienotība" valde saņem pastāvīgi, un tas sniedz gandarījumu, jo apliecina, ka cilvēki uzticas mūsu politiskajai pozīcijai un darbiem, kā arī vēlas pievienot savas zināšanas un prasmes politiskajam procesam Latvijā.

Guntars Račs ir kultūras nozares profesionālis ar uzņēmēja izpratni, un viņa pieredze mums būs ļoti noderīga," uzsvēra partijas "Vienotība" valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens.

Savukārt Račs skaidroja, ka viņam ir vēlme veidot Latviju par modernu, drošu un radošu valsti.

"Daudzus gadus esmu nodarbojies ar sabiedriskajām aktivitātēm, kas saistītas ar radošu cilvēku tiesībām, un esmu sapratis, ka tad, ja ir patiesa vēlme kaut ko mainīt un uzlabot, to nav iespējams izdarīt, neiesaistoties politiskajos procesos. Partijā "Vienotība" es redzu kompetenci, pieredzi un vēlmi veidot Latviju par modernu, drošu un radošu valsti.

Es ticu un ceru, ka mana pieredze, vairāk nekā 30 gadus strādājot radošajās industrijās, būs vērtīgs pienesums partijai.

Savukārt es pats sagaidu atbalstu, kas nepieciešams, lai Latvijas talantiem un kultūras nozarē nodarbinātajiem būtu labas izaugsmes iespējas, tiesību aizsardzība, labāki darba apstākļi un sakārtota likumdošana,"norāda Račs.

Kā informēja partijas pārstāvji, kopš šī gada sākuma apstiprināti 15 jaunu partijas biedru pieteikumi, partijas biedru kopējais skaits ir teju 2200.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu