Kardašjanu māsiņa saskārusies ar veselības problēmām pēc mīļotā kārtējās krāpšanas

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: AP/Scanpix

Kardašjanu māsiņu realitātes seriāla "The Kardashians" sezonas pēdējā sērijā atklājas, kā Hloja Kardašjana uzzinājusi par mīļotā vīrieša, NBA basketbolista un meitiņas tēva Tristana Tomsona neuzticību, kas noveda pie grūtniecības.

Atgādinām, ka Tomsons savā 30. dzimšanas dienā pagājušā gada martā, laikā, kad bija attiecībās ar Kardašjanu, iesaistījās dēkā ar fitnesa treneri Maraliju Nikolsu. Tika ieņemts bērns, un Nikolsa vērsās tiesā pret basketbolistu par bērna pabalsta saņemšanu. Lai arī Tomsons noliedza, ka būtu bērna tēvs, paternitātes tests uzrādīja pretējo. 

"Paternitātes testa rezultāti atklāja, ka Maralija Nikolsa ieņēmusi bērnu no manis. Es uzņemos pilnu atbildību par savu rīcību. Tagad, kad paternitāte ir noskaidrota, es ar nepacietību gaidu mūsu dēla audzināšanu," sociālajos tīklos paziņoja sportists.

Nu slaveno māsiņu šova sērijā atklājas, ka Kardašjana šos jaunumus uzzinājusi kopā ar pārējo pasauli - no dzeltenās preses.

"Es viņam piezvanīšu. Es tam nespēju noticēt! Es vienkārši vēlos zināt patiesību," izplūstot asarās, sacīja Hloja. "Es jūtos tā, it kā nebūtu savā ķermenī. Bet diemžēl, kad šādas lietas notiek jau vairākas reizes, cilvēks kļūst imūns, un tas ir skumji."

"Viss ir meli. Viss ir manipulācija, maldi. Vai Tristanam bija iespēja man izstāstīt? Jā! Vai Tristans to darītu, ja nebūtu iesaistīts bērniņš? Absolūti nē, un tas pasaka daudz par viņa raksturu," secina Kardašjana.

Tāpat viņai šķiet, ka tādu situāciju ir bijušas desmitiem, taču tās nav nākušas atklātībā.

Kardašjana arī neslēpa, ko notikušais izraisījis tik lielu satraukumu, ka viņa noģībusi. "Es jūtos pievilta."

Sezonas pēdējā sērija noslēdzās ar to, ka Kardašjana krāmēja Tomsona mantas kastēs, uzsverot, ka viņš vairs nedzīvos zem viena jumta ar viņu un meitiņu.

Jau ziņots, ka Tomsons savā paziņojumā par paternitātes testa rezultātiem publiski atvainojās Hlojai. "Hloja, tu to neesi pelnījusi. Tu neesi pelnījusi visas šīs sirdssāpes un pazemojumu, ko esmu tev nodarījis. Tu neesi pelnījusi to, kā esmu izturējies pret tevi visu šo gadu laikā. Man pret tevi ir vislielākā cieņa un mīlestība. Neatkarīgi no tā, kā tu varētu padomāt. Vēlreiz - man ir ļoti žēl," rakstīja Tomsons.

Šī nav pirmā reize, kad basketbolista vārds izskan saistībā ar krāpšanu.

Atgādinām, ka 2018. gadā noplūda foto un video, kuros Tomsons redzams naktsklubā, maigojoties ar divām sievietēm. Jāpiebilst, ka tolaik viņš bija attiecībās ar Kardašjanu, kura bija trešajā grūtniecības mēnesī.

Gadu vēlāk izskanēja baumas, ka Tomsons kādā ballītē skūpstījies ar Džordinu Vudsu - Kardašjanas pusmāsas Kailijas Dženeres tā laika labāko draudzeni.

Tomsona un Kardašjanas attiecības izjuka 2020. gada vasarā - neilgi pēc tam, kad kāda "Instagram" modele vārdā Sidnija Čeisa publiski apgalvoja, ka viņa pārgulējusi ar sportistu. Čeisa esot pārgulējusi ar Tomsonu janvārī, pēc tam, kad viņš pārliecinājis jauno sievieti, ka ir brīva vīrieša statusā. "Tas notika, un tad es uzzināju, ka viņš nav viens, tāpēc izslēdzu viņu no savas dzīves," apgalvoja Čeisa. Tāpat Čeisa klāstīja, ka Tomsons vairākkārt centies sazināties ar viņu - pēdējā reize bijusi dienu pēc viņa un Kardašjanas meitas trešās dzimšanas dienas 12. aprīlī. 

Abi gan atjaunoja attiecības pandēmijas laikā, taču kopš 2021. gada nogales vairs nav kopā.

Runas par Hlojas un Tristana attiecībām uzvirmoja 2016. gada augustā, kad viņi pirmo reizi kā pāris apmeklēja repera "Flo Rida" dzimšanas dienas ballīti Maiami, ASV.

Šajā laikā Tomsona bijusī draudzene Džordana Kreiga bija pirmā bērniņa gaidībās. Basketbolista pirmais bērns - dēls Prinss - pasaulē nāca 2016. gada decembrī, kad sportists teju pusgadu jau mīlinājās ar Kardašjanu.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu